Geri Dön

Kim Kardashian çocuklarıyla oturduğu evi Kanye West'ten satın aldı

Dünyaca ünlü reality show yıldızı Kim Kardashian, ayrılmadan önce Kanye West'in de içinde yaşadığı, ancak boşanma aşamasında çocuklarıyla birlikte kaldığı evi; West'e 23 milyon dolar ödeyerek aldı.

Kim Kardashian çocuklarıyla oturduğu evi Kanye West'ten satın aldı

Kim Kardashian, Kanye West ile evli olduğu dönemde birlikte yaşadıkları California eyaletinin Hidden Hills şehrinde yer alan evi, West’ten satın aldı. People dergisinin haberine göre, 40 yaşındaki reality show yıldızı, devam eden boşanma davası kapsamında eve 23 milyon dolar ödeyerek sahip oldu.

23 MİLYON DOLAR ÖDEDİ
Kardashian’ın, evin kendi değerine 20 milyon dolar, içindeki mobilya ve aksesuarlara ise 3 milyon dolar ödediği öğrenildi. Eve, Ocak 2020’de bağımsız bir eksper tarafından değer biçilmişti.

2017 YILINDA TAŞINMIŞLARDI
Kardashian ve 44 yaşındaki rap şarkıcısı West, evi 2014’te 20 milyon dolara satın almıştı. Belçikalı mimar Axel Vervoordt ile anlaşan çift, eve, beyaz rengin hakim olduğu özel dekorasyon yaptırmıştı.

North (8), Saint (5), Chicago (3) ve Psalm (2) adlarında dört çocuğu olan Kardashian ve West, evlerinin yenilenmesi aşamasında Kardashian’ın annesi Kris Jenner’ın evinde kalmış, aile, Aralık 2017’de eve taşınmıştı.

TARTIŞMALAR BAŞLAYINCA EVİ TERK ETMİŞTİ
Kardahian ile West, henüz ayrılmadan önce bu evde çocuklarıyla birlikte yaşıyordu. Ancak çiftin arasında tartışmalar yaşanmaya başladığında West, Wyoming’deki çiftlik evine taşınmıştı.

Kim Kardashian çocuklarıyla oturduğu evi Kanye Westten satın aldı

'Ece Ünel İle Susma'da acılı anne ihbarcı ve katil zanlısına seslendiKanal D’nin sunuculuğunu deneyimli haberci Ece Üner'in yaptığı 'Ece Üner İle Susma'da 21 yıl önce Şişli'deki evinde vahşice öldürülen lise öğrencisi Çağla Tuğaltay dosyasında ortaya çıkan yeni tanık ve tanığın ifadesi gündeme geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber