Geri Dön

Kim Kardashian-Kanye West çifti boşanmayı beklemeye aldı

Boşanma aşamasında olan Kim Kardashian ve Kanye West çiftinin boşanmayı hızlandırmak için harekete geçmedikleri, boşanmayı beklemeye aldıkları öne sürüldü. Çift, son dönemde sık sık birlikte görülünce, hayranları yeniden bir araya gelecekleri için umutlandı.

Kim Kardashian-Kanye West çifti boşanmayı beklemeye aldı

Kim Kardashian-Kanye West çiftinin hayranları yeniden birleşmeleri için ısrarcı olurken, ikilinin boşanmayı beklemeye aldığı öğrenildi.

40 yaşındaki reality show yıldızı Kardashian, ayrılık söylentilerinin ardından şubat ayında boşanma davası açmıştı. Ancak ikili, boşanma sürecinde birlikte çok fazla zaman geçirmişti.

Kardashian ile 44 yaşındaki rap şarkıcısı eşi, en son hafta sonu Malibu’da birlikte akşam yemeği yerken görülmüştü. Kardashian ayrıca, West’in yeni albümü Donda’nın tanıtım partilerinde boy göstermişti.

'BOŞANMAK İÇİN TELAŞLI DEĞİLLER'
Mirror gazetesinin haberine göre, ikiliye yakın kaynaklar, Kardashian ve West’in boşanmayı hızlandırmak için acele etmediklerini belirtti.

Bir kaynak, Kardashian ve West’in ayrı kalmalarının onları birbirlerine yakınlaştırdığını söylerken, bir başka kaynak, “Kim ve Kanye ayrılar ama boşanmak için telaşlı değiller. Onlar için en önemli şey çocukları” diye konuştu.

İkilinin North (8), Saint (5), Chicago (3) ve Psalm (2) adlarında dört çocuğu bulunuyor.

Kim Kardashian-Kanye West çifti boşanmayı beklemeye aldı

"BEN YAPAMAM"
Kim Kardashian, ailesiyle birlikte çektikleri 'Keeping Up With The Kardashians' adlı reality show’da boşanması hakkında konuşmuş ve West için “Onu her hareketinde destekleyecek, onunla seyahat edecek ve her şeyi yapacak bir karısı olmalıydı ama ben yapamam” ifadesini kullanmıştı.

AĞLARKEN GÖRÜLMÜŞTÜ
Çiftin evliliği, bir yıl süren tartışmalı bir dönemin ardından bitmişti. İkili, West’in ABD başkanlık seçimleri döneminde sansasyonel açıklamalar yapmasının ardından, geçen yıl Wyoming’de arabanın içinde tartışırken görülmüştü. Kardashian, ağlarken objektiflere yansımıştı.

Kardashian, TV programında, boşanma kararı almadan önce tarapiste gittiğini ve mutsuz bir evliliği olduğunu fark ettiğini anlatmıştı.

Kim Kardashian-Kanye West çifti boşanmayı beklemeye aldı

FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS/ BACKGRID USA 

Soğuk havaya aldırış etmeyen Pelin Akil mayoyla kara atladıBir süredir TRT1 ekranlarında yayınlanan 'Barbaroslar' adlı dizide rol alan Pelin Akil, sosyal medyadaki mayoyla kara atlama akımına uydu. Mayo giyip evinin bahçesine çıkan iki çocuk annesi oyuncu, kendisi karların üzerine attı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber