Geri Dön

Kim Kardashian Met Gala'da giydiği kostümü savundu

Kim Kardashian, MET Gala'ya katıldığı yüzü dahil tüm vücudunu kapatan elbiseyle ilgili eleştirilere cevap verdi. 40 yaşındaki televizyon yıldızı "Baştan aşağı bir tişörtten daha Amerikalı ne olabilir?!" dedi.

Kim Kardashian Met Gala'da giydiği kostümü savundu

New York'taki Metropolitan Sanat Müzesi yararına düzenlenen MET Gala 2021, ünlü yıldızları birbirinden şık, ilginç ve dikkat çekici kostümlerle bir araya getirdi. Kırmızı halının en dikkat çeken isimlerinden biri de Kim Kardashian oldu. Reality şov yıldızı, vücudunu ve yüzünü tamamen kapatan siyah bir kıyafetle geceye katıldı.

Kısa sürede Kardashian'ın gecede çekilen fotoğrafları sosyal medyada da viral oldu. "Kim'in bu görünüşü, yeni bir alt kültür ve moda ifadesi gibi. Logo yok, yüz yok ama herkes onun o olduğunu biliyor" diye yorumlansa da Met Gala'nın Amerikan modasına odaklanan temasıyla ne kadar alakalı olduğu Instagram, Twitter ve TikTok'ta uzunca sorgulandı.

Kim Kardashian Met Galada giydiği kostümü savundu

'RUH EMİCİ' BENZETMESİ
Sosyal medya kullanıcılarının çoğu, ünlü yıldızı 'Harry Potter' filmindeki kötü ve korku veren yaratıklar olan 'ruh emicilere' benzetti. Kardashian ise Instagram hesabından eleştirilere; "Baştan aşağı bir tişörtten daha Amerikalı ne olabilir?!" diye cevap verdi. 

Kostüm, Kardashian'ın şık uzun atkuyruğu dışında hiçbir yerini göstermiyordu. Kıyafet, yün ve uyumlu eldivenlerle giyilen bir tulumun üzerine bir T-shirt elbiseden ibaretti.

Kim Kardashian Met Galada giydiği kostümü savundu

FOTOĞRAFLAR: INSTAGRAM/ SPLASH NEWS

Musa Eroğlu'nun 55 yıllık eşi son yolculuğuna uğurlandıTürk Halk Müziği sanatçısı Musa Eroğlu'nun eşi, 72 yaşındaki Fatma Eroğlu, memleketi Mersin'de düzenlenen törenle toprağa verildi. Usta sanatçının, 55 yıllık hayat arkadaşına son bakışı yürekleri yaktı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber