Cadde Kim Kardashian’ın başı yeni bir tacizciyle dertte

Kim Kardashian’ın başı yeni bir tacizciyle dertte

10.06.2021 - 07:43 | Son Güncellenme:

Evine girmeye çalışan bir kişiye karşı korunma ve uzaklaştırma kararı aldıran Kim Kardashian’ın başı şimdi de kendisine paket gönderen bir tacizciyle dertte. Bir süredir Kardashian’ı internet üzerinden taciz ettiği öğrenilen kişinin, ünlü yıldıza elmas yüzük ve doğum kontrol hapı gönderdiği belirtildi.

Kim Kardashian’ın başı yeni bir tacizciyle dertte

Şimdilerde Kanye West ile boşanma aşamasında olan Kim Kardashian’ın başı, yeni bir tacizciyle dertte. 40 yaşındaki reality show yıldızına bir erkek tarafından elmas yüzük ve ertesi gün hapı gönderildiği öğrenildi.

Haberin Devamı

Kardashian’ın avukatları, ünlü yıldızın evine yüzük ve doğum kontrol hapı gönderen kişinin geçmişte evine zorla giren kişi olmasından şüphelendi. Ünlü isme, 3 Haziran’da gönderilen paket, güvenlik ekibi tarafından alındı. Paketten çıkan yüzüğün gerçek elmas olup olmadığı henüz bilinmiyor. 

EVİNE GELMİŞTİ
Kardashian’ın hukuk ekibi, eşyaları gönderen kişinin, ocak ve şubat aylarında Kardashian’ın kapısına gelen kişi olduğunu düşünüyor.

SAHTE EVLİLİK CÜZDANI GÖNDERDİ
Gelen takıntılı kişi, Kardashian’ı akşam yemeğine götürmek istediğini söylemişti. TMZ’nin haberine göre, bu kişi, Kim Kardashian’ı, kendisinin hazırladığı, Kardashian ile evlendiğini gösteren evlilik cüzdanını internet üzerinden göndererek de rahatsız etti.

Haberin Devamı

Kardashian’ın hukuk ekibi şüphelendikleri bu kişinin soruşturulmasını talep etti. Tacizcinin tüm sosyal medya hesaplarını kapattığı da belirtildi.

KORUNMA TALEP ETTİ
Kardashian’ı korkutan taciz olayı, evine zorla girmeye çalışan ve kendisini aylarca taciz ettiğini ileri sürdüğü bir başka kişiye karşı korunma talep etmesinden kısa bir süre sonrasına denk geldi.

Charles Peter Zelenoff adlı 32 yaşındaki kişinin yakın zamanda darp suçundan iki kez mahkumiyeti var ve mahkeme belgelerinde Kim Kardashian onu 'takipçi' olarak adlandırdı. Yargıç, Kardashian’a mayıs ayında geçici koruma ve Zelenoff’a da uzaklaştırma verdi.

KARDASHIAN "KORKTUM" DEDİ
Mahkeme belgelerine göre Zelenoff, Kardashian’ın evine girmeye çalışmadığını, sadece evinin dışında video çekimi yapmak istediğini söyledi. Kardashian ise adresini vermemesine rağmen bu kişinin evini bulabilmesinden dolayı korktuğunu belirtti.

Kim Kardashian’ın başı yeni bir tacizciyle dertte