Geri Dön

KiM NEREDE GÖRÜLDÜ?

Uzun süredir ortalarda görünmeyen şovmen Ceyhun Yılmaz, önceki gün Etiler’de objektiflere takıldı.

EN DÜŞÜNCELİ
Usta tiyatrocu Nejat Uygur’un oğlu Behzat Uygur, Cihangir’de bir kafede arkadaşlarıyla sohbet ederken görüntülendi. Basın mensuplarını “Hava soğuk, kendinize dikkat edin” diye uyaran Uygur, soruları yanıtsız bıraktı.EN DOST
Yataş’ın sahibi Nuri Öztaşkın ve Tezmanlar Holding veliahtı Ralf Tezman, önceki gün Kanyon’daydı.
Gina’da karşılaşan ikili sohbet ederek yemek yedi.


EN SPOR
Uzun süredir ortalarda görünmeyen şovmen Ceyhun Yılmaz, önceki gün Etiler’de objektiflere takıldı. Ünlü şovmen, bir kız arkadaşıyla birlikte Etiler’deki Chilis Restaurant’ta yemek yedikten sonra mekan çıkışı gazetecilerden kaçamadı. Görüntülendiğini gören Yılmaz, arkadaşını taksiye bindirdi, kendisi ise motosikletle taksiyi takip etti.EN ROMANTİK
Aşk ve Ceza dizisinin Savaş’ı Murat Yıldırım ile Ezel dizisinde Ramiz Dayı’nın kızını canlandıran eşi Burçin Terzioğlu, önceki gün Kanyon’daydı. Gina’da yemek yiyen ikili, alışveriş merkezinde turladıktan sonra evlerine döndü.

EN MUTLU AİLE
MTV Türkiye ve Nickelodeon kanallarının sahibi Esra Oflaz Güvenkaya önceki gün eşi Ziya Güvenkaya ve küçük kızları Almila Su ile Kanyon’da alışveriş yaptı. Akşam yemeği için Gina’yı tercih eden Ziya Bey ve Esra Hanım yemek sonrasında küçük kızları Almila Su için kıyafet baktı.

Necip Memili kızıyla dans etti'Çukur' dizisinde canlandırdığı 'Cumali Koçovalı' karakteriyle dikkat çeken oyuncu Necip Memili, iki aylık kızı Asya ile dans ettiği videoyu paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber