Geri Dön

Kiraz toplama zamanı

Ajanstürk Yönetim Kurulu Başkanı Sarp Evliyagil ve ailesinin sahibi olduğu Ankara’daki Müze Evliyagil pandemi sonrası, normalleşme adımları içinde ve kurallar dahilinde kapılarını açtı.

Kiraz toplama zamanı

Müzedeki Can Akgümüş’ün küratörlüğünde ‘Camdan Şato’ sergisinde, 58 sanatçının birbirinden farklı tarzda çalışmaları büyük rağbet görüyor. Önceki gün Eda Evliyagil İstanbul’dan gelen, aralarında Oylum Talu ve çocuklarının da yer aldığı dostlarına müzeyi gezdirdi. Neşe içinde geçen sergi gezimi, bahçede yer alan kiraz ve vişne ağaçlarından topladıkları meyvelerle, sanat dolu güne farklı bir lezzet kattı.


Kiraz toplama zamanı


Murat Övüç'ten Yeşim Salkım'a şoke eden sözler! Gündem oldu...Sosyal medya Murat Övüç'ün görüntülerini konuşuyor. Murat Övüç, daha önce tartışma yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür etti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yeşim Salkım ise, "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular. Yazık sana" diyerek tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber