Geri Dön

Ada Masalı'ndaki Kırlangıç Adası nerede? Kırlangıç Adası nereye bağlı, konumu neresi?

Ada Masalı dizisinde geçen Kırlangıç Adası, izleyenin ilgisini çekti. Ekranların yeni dizilerinden olan Asa Masalı, İzmir'de çekiliyor. Dizide geçen Kırlangıç Adası hangi ilde, nereye bağlı gibi sorular da aratılmaya başladı.

Ada Masalı'ndaki Kırlangıç Adası nerede? Kırlangıç Adası nereye bağlı, konumu neresi?

Kırlangıç Adası, izleyenin dikkatinden kaçmadı. Ada Masalı seyircileri, Kırlangıç Adası'nın konumunu araştırmaya başladı. İlk bölümü ile sevilen dizi İzmir'in Sığacık ilçesinde geçiyor. İşte, Kırlangıç Adası2nın haritadaki konumu...

KIRLANGIÇ ADASI NEREDE?

Yunanistan'ın Teselya bölgesinde bulunan bir ada, şehir ve belediye olan Kırlangıç Adası, Ege Denizi'nde yer alıyor ve Şeytan Adaları'nın bir parçasıdır. Yüzölçümü 129.6 km² olan belediyenin nüfusu 2011 yılı itibarı ile 2,750'dir. Kırlangıç belediyesi, Kırlangıç Adası'nın yanı sıra Adelfoi, İblislik, Keçi, Güvercin, Biber, Psathoura ve İskandil adalarını da barındırmaktadır.

KIRLANGIÇ ADASI KONUMU

Can Yaman spor yaptığı anları paylaştıUzun zamandır İtalya'da olan ve İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile ilişkisiyle gündemden düşmeyen Can Yaman, Instagram hikayesinden spor yaptığı anları paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet