Geri Dön

Kırmızı’da engelsiz klipler hazırlandı

‘Kırmızı’ filminin hazırlanan yeni müzik klipleri, engelli vatandaşlar için işaret diliyle hazırlandı

Kırmızı’da engelsiz klipler hazırlandı

‘Kırmızı’ filminde engeller kaldırıldı. Başrollerini Cemal Hünal, Leyla Göksun ve Selim Bayraktar’ın paylaştığı ‘Kırmızı’ filminin müziklerinden 2’sine engelsiz klip hazırlandı. 15 Mayıs’ta seyirciyle buluşacak olan film için yapılan ‘Ruhum’ ve ‘Nerdesin Aşkım’ şarkılarını Melis Sökmen, ‘Hayat’ şarkısını ise İlkay Akkaya yorumladı.
‘Ruhum’ ve ‘Hayat’ şarkılarına özel iki klip çekildi. Klipler, işitme engelli vatandaşlarında anlayabilmesi için işaret dilinde görsellerle süslendi. Sosyal medya aracılığıyla paylaşılan klipler de yoğun ilgi gördü. Yücel Müştekin’in senaryosunu yazıp yönettiği filmde ayrıca Adeliye Yurasli, Ali Balkan Avcı, Tayfun Talipoğlu, Bülent Ergün ve Yasemin Tunca gibi isimler de rol alıyor. Filmde ‘Umut’un (Cemal Hünal) yakın arkadaşı ‘Gökhan’ın (Selim Bayraktar) yardımıyla Beyoğlu’nda bir eve taşındıktan sonra film çekmeye başlarken yaşadıkları tuhaf olayları anlatıyor.

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber