Geri Dön

Kırmızı Kamyon Uğur kimdir? Görkem Sevindik kaç yaşında, nereli?

Görkem Sevindik, Kırmızı Kamyon dizisi ile sevenleri karşısına çıkıyor. Daha önce Ramo dizisinde yer alan genç oyuncu başrol olarak yeniden ekranlara dönüyor. İzleyenler de Kırmızı Kamyon dizisi Uğur aslında kim, gerçek adı nedir gibi sorulara yanıt aramaya başladı. İşte, Görkem Sevindik hayatı...

Kırmızı Kamyon Uğur kimdir? Görkem Sevindik kaç yaşında, nereli?

Kırmızı Kamyon dizisinde Uğur rolüne hayat veren oyuncu Görkem Sevindik, son dönemin başarılı isimleri arasında yer alıyor. Birçok dizide yer alan Sevindik, Show TV'nin Kırmızı Kamyon dizisinde rol alıyor. Görkem Sevindik boyu ve kilosu kaç? Uğur rolünü oynayan Görkem Sevindik nereli, kimdir

GÖRKEM SEVİNDİK KİMDİR?

Görkem Sevindik, 17 Ekim 1986 tarihinde Adana'da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tamamlamıştır.

İlk oyunculuk deneyimini 2007 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde canlandırdığı Pusat karakteri ile yaşayan Görkem Sevindik, Kalbim Seni Seçti, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Söz gibi yapımlarda rol almıştır.

Şimdilerde, Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan Ramo dizisinde Boz karakterine hayat veren Görkem Sevindik, 1.78 metre boyunda, 75 kilo ve Terazi burcudur.

DİZİLERİ

2011–2016 - Kurtlar Vadisi Pusu

2011 - Kalbim Seni Seçti

2015 - Burada Laf Çok

2017–2019 - Söz

2020 - Ramo 2021 - Kırmızı Kamyon

 

Magazin Haberleri Bülteni (6 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet