Geri Dön

Kırmızı Oda Alya kimdir, diziden ayrılıyor mu, gerçek adı ne? Melisa Sözen kimdir, kaç yaşında?

Kırmızı Oda Alya karakterini ünlü oyuncu Melisa Sözen canlandırıyor. Alya hikayesi ile Kırmızı Oda'ya damga vurdu. Alya, küçük yaşlarda iken annesini kaybetti. Hukuk fakültesini birincilikle bitiren Alya'nın yeni bölümdeki değişimi ve veda sahnesi ile izleyicilerde merak uyandırdı. Peki Kırmızı Oda Alya kimdir, diziden ayrılıyor mu? İşte Kırmızı Oda Alya'nın yeni hali...

Kırmızı Oda Alya kimdir, diziden ayrılıyor mu, gerçek adı ne? Melisa Sözen kimdir, kaç yaşında?

Kırmızı Oda'da Alya'nın yeni hali izleyicilerin dikkatini çekti. Alya babasını ilk kez 7 yaşında iken görmüştür. Annesi öldükten sonra babası ile aynı evde yaşayan Alya'yı daha önce birçok yapımda rol alan Melisa Sözen hayat veriyor. Peki Kırmızı Oda Alya kimdir?

KIRMIZI ODA ALYA'NIN YENİ HALİ..

Kırmızı Oda' ya damga vuran Ayla karakterinin yeni hali izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.

Kırmızı Oda Alya kimdir, diziden ayrılıyor mu, gerçek adı ne Melisa Sözen kimdir, kaç yaşında

MELİSA SÖZEN KİMDİR?

Melisa Sözen ,6 Temmuz 1985 tarihinde İstanbul'da doğdu. Melisa Sözen, Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü'nü bitirdi. Çeşitli tiyatro oyunları, film ve dizilerde görev aldı. 2004/2005 yılları arasında yayınlanan, ünlü yönetmen Çağan Irmak'ın yazdığı ve yönettiği Çemberimde Gül Oya'da Feriha rolünü canlandırmıştır. 2008 yılının yazında "Dünyayı Kurtaran Kadın" isimli, çevre hakkında bilinçlendirmeye dayalı bir televizyon programı sundu. 2009 yılında Casus Kızlar: Her Şey Nasıl Başladı? filminde Clover karakterini seslendirdi. Aynı sene içinde de çekimleri Mardin'de gerçekleştirilen Bir Bulut Olsam'da Narin Bulut karakterini canlandırmıştır. 2012/2013 yıllarında Şubat adlı dizide Yağmur ve Sabah karakterlerini canlandırmıştır. Ayrıca Nuri Bilge Ceylan'ın Altın Palmiye ödüllü Kış Uykusu adlı filminde Nihal karakterini canlandırmıştır. 2014/2015 sezonunda Çağ Çalışkur'un yönettiği, Craft Tiyatro'da sergilenen 'Kalp Düğümü' adlı oyunda rol aldı. 2015'te Beş Kardeş isimli dizide rol aldı.

Magazin Haberleri Bülteni (22 Ocak 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet