Geri Dön

Kırmızı Oda yeni sezon ne zaman başlıyor? Yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?

Kırmızı Oda, 42. bölümde sezon finali yaparak bir süre ekranlara ara vermişti. Yeni oyuncularla yoluna devam eden Kırmızı Oda yeni sezon fragmanı ve yayın tarihi paylaşıldı. Peki, Kırmızı Oda ne zaman başlıyor?

Kırmızı Oda yeni sezon ne zaman başlıyor? Yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?

Binnur Kaya'nı başrolde yer aldığı uyarlama dizi Kırmızı Oda, birbirinden başarılı oyuncularla yeni sezon fragmanını yayımladı. Bu sezon da izleyeni ekran başına kitleyecek dizinin yayın tarihi de açıklandı. İşte, Kırmızı Oda yeni sezon tarihi...

KIRMIZI ODA YENİ SEZON NE ZAMAN?

Sevilen dizi, şaşırtıcı bir sonla sezonu kapatmıştı. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından ekrana uyarlanan dizide Ayça Bingöl, Nihal Yalçın ve İlayda Alişan fırtınası esecek. Dizi yeni bölümleri ile 17 Eylül Cuma günü TV 8'de olacak. 

OYUNCULAR

Binnur Kaya
Gülçin Kültür Şahin
Sezin Bozacı
Baran Can Eraslan

Konuk

Ayça Bingöl
Nihal Yalçın
İlayda Alişan

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber