Cadde Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer'in çocuklarının adı belli oldu

Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer'in çocuklarının adı belli oldu

02.04.2022 - 07:05 | Son Güncellenme:

Stil danışmanı Başak Dizer (44) ile eşi Kıvanç Tatlıtuğ'un (38) bu ay sonu dünyaya gelecek çocuklarının adı merak ediliyordu. İlk kez anne baba olma mutluluğu yaşayacak olan ünlü çift, oğullarının ismini sonunda belirledi. Yakışıklı oyuncunun, 2014 yılında rol aldığı 'Kurt Seyit ve Şura' dizisinden esinlendiği öğrenildi.

Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizerin çocuklarının adı belli oldu

UMUT ÜNVER
2016 yılında Paris'te dünyaevine giren Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer, anne-baba olmaya hazırlanıyor. Heyecanı gün geçtikçe artan ünlü stil danışmanı, geçtiğimiz günlerde dostları Damla Yılmaz ve Zeynep Ünver'in karnını tuttuğu fotoğrafı Instagram hesabından yayınlamıştı.

Haberin Devamı

"BEBEĞİM"
Arkadaşlarının kendisine hep destek olduğunu ifade eden Dizer, "Bebeğim" yazıp kalp emojisi eklediği gönderisine, "Elleri hep üstümde sekiz yıldır. Bizim kızlar" notunu düşmüştü. Karnının iyice belirginleştiği görülen Dizer'in paylaşımı takipçilerinden büyük ilgi görmüştü.

Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizerin çocuklarının adı belli oldu

"ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN"
Bebek heyecanı yaşayan bir diğer isim Kıvanç Tatlıtuğ ise müjdeli haberin duyulmasının ardından "Çok güzel bir duygu, çok mutluyuz. Allah isteyen herkese nasip etsin. Biz de daha yeniyiz bu süreçte. Önce sağlıklı olsun, sağlıklı gelsin. İsim daha düşünmedik, akışına bıraktık" açıklamasını yapmıştı.

'KURT SEYİT VE ŞURA' DİZİSİNDEN ESİNLENDİ
Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer'in çocuklarının ismi belli oldu. Bu ayın son haftasında Maslak Acıbadem Hastanesi'nde çocuklarını kucağına alacak ünlü oyuncu ile güzel tasarımcı, oğullarına 'Kurt Efe' adını verecek. 2014 yılında 'Kurt Seyit ve Şura' dizisinde 'Kurt Seyit' karakterine hayat veren Tatlıtuğ'un, başrolü Farah Zeynep Abdullah ile paylaştığı projeden esinlendiği iddia ediliyor.

Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizerin çocuklarının adı belli oldu

Haberin Devamı

ÇOCUK ALIŞVERİŞİ BAŞLADI
Bir süredir TV ekranlarından uzak olan ve dijital platformda boy gösteren Tatlıtuğ, hamilelik döneminde eşinin rahat etmesi için uzun süredir Bodrum'daydı. Oyuncu, doğum yaklaşınca İstanbul'a döndü. Çocuk için alışverişlere başlayan çiftin, hem kıyafet hem de oyuncak aldığı öğrenildi.

Mutlu birliktelikleri bir erkek bebekle taçlanacak olan çiftin, daha çocuk dünyaya gelmeden birçok markadan reklam teklifi aldığı da ortaya çıktı.

ALTI MİLYON TL!
Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz günlerde bir reklam filmi teklifiyle gündeme gelmişti. Bir içecek firması ile yazın çekilecek olan reklam anlaşması yapmak üzere olan Tatlıtuğ'un, anlaşmayı altı milyon TL'ye imzalayacağı iddia edilmişti. Ünlü oyuncunun, hazırlanan reklam anlaşması sözleşmesinde de bazı değişiklikler talep ettiği ileri sürülmüştü.