Geri Dön

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni imajı dikkat çekti

Yönetmen Uluç Bayraktar, uzun zamandır aşk yaşadığı Alara Hamamcıoğlu ile nikah masasına oturdu. Çifti bu mutlu gününde ünlü isimler yalnız bırakmadı. Törenin en dikkat çeken ismi oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni imajı dikkat çekti

Yönetmen Uluç Bayraktar, sevgilisi Alara Hamamcıoğlu ile dünyaevine girdi. Çiftin nikah törenine; Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer, Cansu Dere, Rıza Kocaoğlu, ve Özge Özpirinçci gibi çok sayıda ünlü isim katıldı.

Uzun zamandır ekranlardan uzak olan 37 yaşındaki Tatlıtuğ, yeni imajıyla çok konuşuldu. Saçlarını uzatan ve toplayan oyuncu, Hollywood yıldızı Brad Pitt'e benzetildi.

Kıvanç Tatlıtuğun yeni imajı dikkat çekti

KIVANÇ'TAN YENİ PAYLAŞIM
Yakışıklı oyuncu, güzel yorumlara cevap olarak yeni bir fotoğraf yayınladı. Bu kez yan profilden poz veren Tatlıtuğ, siyah gömlek giyip, gözlük taktığı fotoğrafa ‘kamera emojisi’ ekledi.

'Aşk-ı Memnu' dizisinin setinde tanışan stil danışmanı Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ, 20 Şubat 2016 tarihinde Paris'te evlenmişti. 50 kişinin katıldığı tören, Türk Büyükelçiği'nde gerçekleşmişti.

Kıvanç Tatlıtuğun yeni imajı dikkat çekti

Can Yaman spor yaptığı anları paylaştıUzun zamandır İtalya'da olan ve İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile ilişkisiyle gündemden düşmeyen Can Yaman, Instagram hikayesinden spor yaptığı anları paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet