Geri Dön

Kıvılcım'ı dövmeyi düşünmüş!

Seçkin Piriler ve Meral Kaplan, önceki gün Akatlar Clup Sporium'da gerçekleşen bir etkinliğe katıldılar. Kafes içinde kick boks hocası Tayfun Altoz ile antrenman yapan ikili, hırslarıyla dikkati çekti.

Kıvılcım'ı dövmeyi düşünmüş!

Yaklaşık 1.5 aydır kick boks öğrenmeye geldiklerini belirten Seçkin Piriler ve Meral Kaplan, "Daha çok savunma öğreniyoruz ama en çok spor için geliyoruz" dediler.

"Kavga edecek duruma geldiniz mi?" sorusuna Piriler, "Kavga taraftarı olan bir insan değilim. Normal hayatımda kavga eden biri değilim. Kavga etmeyi bile bilmem hatta. Yıllar önce de yapmıştım bu sporu, iyi gelmişti. Sonra Meral ile birlikte buraya geldik. Çok güzel oldu. Kafes dövüşüne giren ilk ünlüler biz olacağız heralde" şeklinde konuştu.

Kaplan ise "Bence bir kadının kendini savunması iyi bir şey. İnsanlar sağlıkları açısından da bu sporu yapmalılar" dedi.

"O KENDİSİNİ BİLİYOR"

Ringde çok hırslı olduğu görülen Piriler, "Kimi dövmek isterdiniz?" sorusuna, "Şimdi yanlış yerlere çekilecek. O kendisini biliyor herhalde. İlk zamanlar düşünüyordum da yavaş yavaş bıraktım. İlk başladığım günlerde daha hırslıydım aslında. Negatif duygularımla bıraktıkça iyice daha çok yumuşamaya başladım. İlk geldiğimde bayağı hırslıydım, sert vuruyordum. Hoca çok şaşırmıştı" diyerek, boşandığı eşi Kaan Tangöze'nin sevgilisi Kıvılcım Ural'ı hedef aldı.

Murat Övüç'ten Yeşim Salkım'a şoke eden sözler! Gündem oldu...Sosyal medya Murat Övüç'ün görüntülerini konuşuyor. Murat Övüç, daha önce tartışma yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür etti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yeşim Salkım ise, "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular. Yazık sana" diyerek tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber