Geri Dön

Kolpaçino filmi oyuncuları kim, konusu nedir? İşte, Kolpaçino oyuncu kadrosu

Kolpaçino filmi televizyon ekranlarında sevenleri ile buluşuyor. Film, yerli komedi türündedir. Oyuncuları olduğu kadar konusuyla da büyük ilgi görmüştü. Kolpaçino filmi başrollerinde Şafak Sezer, Aydemir Akbaş ve Ali Çatalbaş gibi isimler yer alıyor. İşte, Kolpaçino filmi hakkında detaylar...

Kolpaçino filmi oyuncuları kim, konusu nedir? İşte, Kolpaçino oyuncu kadrosu

Sinema filmleri arasında izleyeni kahkaha tufanı yaşatan filmlerden olan Kolpaçino'nun yönetmenliğini Atil İnaç yapıyor. Senaristleri ise Şafak Sezer, Kaan Ertem ve Suat Özkan'dır. Film, 29 Ekim 2009 tarihinde gösterime girdi. 

KOLPAÇİNO FİLMİ KONUSU

Tayfun, İstanbul’un ünlü suç adamlarından Ateş’in yanında çalışmaktadır. Kendisinden mal çaldığını düşünen Ateş, Tayfun’u 10 gün içinde eksilen mallarını geri getirmek ve 50 bin dolarla cezalandırır. Tayfun bu parayı bulmak için Dolapdereli Sabri’den yardım ister. Sabri ona bu parayı çıkarmanın yolu olarak illegal kumarhane işini önerir. Tayfun bu işe uygun olarak arkadaşı Özgür’ün evini düşünür. Sabri ve Tayfun konuyu Özgür’e açar; Özgür, ailesinin tatile gitmesinden yararlanarak kumar gelirinden belirli bir pay karşılığında evini onlara kiraya verir.

Kumarhanenin açılışından kısa süre sonra, İstanbul’un hatırı sayılı isimleri arasında oynanan barbut oyunu sırasında başlayan tartışmada Ateş’in yeğeni Hüseyin diğer bir mafya ailesinin başı olan Sırrı’nın ağabeyi Ekrem ve yanındaki adamını öldürür. Sırrı'nın, ağabeyinin öldürülmesinden kendilerini de sorumlu tutacağından korkan Sabri, Tayfun ve Özgür ile oyun sırasında odada olanlar cesetlerden kurtulmaya karar verir.

7 kişilik ekip başlarından geçen maceralardan sonra ormanlık bir alanda cesetlerden kurtulmayı başarırlar, bu arada Sabri ile durumlarının ciddiyetini kavrayamayan Özgür arasında kavgalar yaşanır.

KOLPAÇİNO OYUNCULARI

Şafak Sezer Özgür

Aydemir Akbaş Dolapdereli Sabri

Ali Çatalbaş Tayfun

Ebubekir Öztürk Arif (Ganyotçu)

Serkan Şengül Şahin

Kemal İnci Kudret

Ali Sürmeli Ateş

Hüseyin Elmalıpınar Hüseyin

Abidin Yerebakan Ekrem

Hakan Ural Sırrı

Eriş Akman Emrullah

Gizem Denizci Burcu

 

 

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber