Geri Dön

Koronavirüs düğün erteletti

Katy Perry-Orlando Bloom çifti, önümüzdeki aylarda Japonya’da yapacakları düğünlerini koronavirüs korkusu nedeniyle erteledi

Koronavirüs düğün erteletti

Nişanlısı Orlando Bloom’dan ilk bebeğini beklediğini yeni şarkısı ‘Never Worn White’ın klibiyle duyuran Katy Perry, son dönemde düğün hazırlıklarıyla gündemdeydi.
Fakat ikilinin en mutlu günlerinin ertelendiği duyuruldu. Çifte yakın bir kaynak, “Japonya’da 150 davetlinin katılacağı bir organizasyon düşünülüyordu, hatta Katy de hamile bir şekilde nikah yapacağı için aşırı heyecanlıydı. Fakat koronavirüs nedeniyle şimdilik iptal etmek durumunda kaldılar” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Perry de Instagram’dan hamileliğini gizlemesinin şimdiye kadar tutmak zorunda kaldığı en büyük sır olarak açıkladı. Twitter’da da, “Yaşasın, artık karnımı içime çekmem gerekmiyor ya da saklamak için büyük çanta taşımak zorunda değilim” yazarak, espri yaptı.

Gülşah Saraçoğlu: Ben tasarımcı değil terziyim!Şarkcı Simge Sağın'ın ilk Harbiye Açıkhava konserinde giydiği renkli sahne kostümü olay oldu. Gülşah Saraçoğlu’nun imzasını taşıyan kıyafet; Meksikalı şarkıcı Thalia’nın geçen yıl bir konserinde giydiği kostümün kopyası olduğu haberleriyle gündeme geldi. Tüm bu yaşananların ardından Gülşah Saraçoğlu, konuya açıklık getirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber