Geri Dön

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi oyuncuları ve konusu! İşte, Kral Arthur: Kılıç Efsanesi oyuncu kadrosu...

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi filmi, Kral Arthur efsanesinden sinemaya uyarlandı. Fantastik ve macera türündeki film, televizyon ekranlarında sevenleri karşısına çıkıyor. Arthur karakterine ise Charlie Hunnam can veriyor. İşte, Kral Arthur: Kılıç Efsanesi hakkında detaylar...

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi oyuncuları ve konusu! İşte, Kral Arthur: Kılıç Efsanesi oyuncu kadrosu...

ABD, İngiltere ve Avustralya yapımı Kral Arthur: Kılıç Efsanesi filmi 2017 yılında vizyona girdi. Yönetmenliğini Guy Ritchie üstleniyor, senaryosunu ise Joby Harold kaleme alıyor. Başrolde ise Charlie Hunnam bulunuyor.

KRAL ARTHUR KILIÇ EFSANESİ KONUSU

Çocukken babası Kral Uther Pendragon (Eric Bana) ve annesi Kraliçe Igraine zalim Vortigern (Jude Law) tarafından öldürülüp tahtı gasp edilen genç Arthur (Charlie Hunnam), Londinium sokaklarında yaşamakta ve geçmişine dair hiçbir şey hatırlamamktadır. Ama bu durum sihirli kılıç Excalibur'u kayadan çekince değişir. Kılıcın gücü tarafından yönlendirilen Arthur gücüyle ne yapacağına karar vermek zorunda kalır. Guinevere (Astrid Bergès-Frisbey) adında gizemli gen bir kadınla tanıştıktan sonra kılıcı kontrol etmeyi öğrenmeye, şeytanlarıyla yüzleşmeye, ailesini katledip hakkı olan tahtı gasp eden tiran Vortigern'i yenmeye ve tahtını geri alıp kral olmaya karar verir.

KRAL ARTHUR KILIÇ EFSANESİ OYUNCULARI

Charlie Hunnam: Arthur
Àstrid Bergès-Frisbey: The Mage/Guinevere
Jude Law: Vortigern
Eric Bana: Uther Pendragon
Djimon Hounsou: Bedivere
Kamil Lemieszewski: Merlin
Aidan Gillen: Bill
Freddie Fox: Ed
Annabelle Wallis: Maid Maggie
Georgina Campbell: Kay
Mikael Persbrandt: Kjartan
Lorren Bruce: Syrena
Hermione Corfield: Syren
Kingsley Ben-Adir: Wetstick/Sir Tristran
Neil Maskell: Backlack
Javan Hirst: Borin
Millie Brady: Prenses Catia
Thomas Metcalfe: Yardımcı Büyücü
David Beckham: Blackleg Lideri
Katie McGrath: Elsa
Michael McElhatton: Jack'in Gözü

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber