Geri Dön

'Kral Şakir' özel gösteriminde fotoğraf izdihamı

BKM’nin yapımcılığında, Greyder Kids ana sponsorluğunda hayata geçirilen ve Grafi2000 Prodüksiyon tarafından canlandırılan fenomen kahraman 'Kral Şakir’in ilk sinema filminin özel gösterimi, önceki gün Kanyon Cinemaximum’da gerçekleştirildi.

'Kral Şakir' özel gösteriminde fotoğraf izdihamı

Sitare Kalyoncuoğlu’nun ev sahipliği yaptığı, cemiyet hayatından da pek çok ismin katıldığı davette; Varol Yaşaroğlu ve filmin kahramanlarına ait maskotlara, gösterim öncesi konuklar tarafından yoğun ilgi gösterildi. Özel gösterime katılan çocuklar, Varol Yaşaroğlu ve maskotlarla fotoğraf çektirme yarışına girdiler. Fotoğraf çektirmek için sabırsızlananlar arasında çocuklar kadar anne ve babalar da vardı.

Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan 'Kral Şakir / Oyun Zamanı' filminin özel gösterimine; Zeynep, Yasemin ve Leyla Ilıcalı, Burcu Ziyal, Benan Saraç, İnci Ferpolat, Candan, Alisa ve Ali Ramazanoğlu, Begüm ve Berk Karamahmutoğlu, Aslı Cüreklibatır, Burak Kut ve kızı Aden, Ebru Erkal Kip, Elif İnci Aras, Esra ve Vedat İnceefe, Hakan Ural, İpek, Ceren ve Beren Köse, Melda Aksu, Nergis ve Alp Pekuysal, Petek Ertüre ve oğlu Ali Ege Ağaoğlu, Şeyla ve Noah Karadeniz, Tuba Coşkun ve oğlu Ali Sadi Erbil katıldı.

FİLMİN KONUSU

Labaratuvarda yapılan bir deney yüzünden Fil Necati’nin telefonundaki oyun ile gerçek dünya arasında bir kapı açılır. Şakir, dünyayı kurtarmak için ailesi ile kendini Fil Necati’nin cep telefonunun içindeki oyunlarda bulur. Bu ekibin tek yapması gereken bütün oyunları tamamlayıp gerçek dünya sona ermeden oyunu durdurmaktır. Macera dolu bu yolculukta onları durdurmaya çalışacak düşmanlar ve pek çok tehlikeli video oyunu kahramanları vardır.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber