Geri Dön

Kubilay Aka, 'Çukur' dizisine veda etti

Show TV'de pazartesi akşamları ekrana gelen 'Çukur' dizisi, dün 123. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Mayıs sonunda final yapacak olan 'Çukur'da Celasun karakteri, saldırıya uğradı. Böylece dört sezondur kadrosunda yer aldığı diziden ayrılan Kubilay Aka, sosyal medya hesabından veda paylaşımı yaptı.

Kubilay Aka, 'Çukur' dizisine veda etti

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Nejat İşler, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu, Burak Dakak ve Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı 'Çukur' dizisi, 5 Nisan Pazartesi akşamı 123. bölümüyle ekranlara geldi.

'Çukur 'son bölümde; amca Cumali Koçovalı'nın Yamaç'a yardım ettiği için gözden çıkardığı Celasun, Karacan'ın kendisini ikna etmesiyle mahalleden ayrılmaya karar verdi. Ancak Celasun herkesle vedalaştıktan sonra arabasında iple boğularak öldürüldü. Bu sahnenin ardından dört sezondur dizide Celasun'a hayat veren Kubilay Aka, 'Çukurdan ayrıldı.

KUBİLAY AKA'DAN 'ÇUKUR'A VEDA PAYLAŞIMI

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Aka, "4 sene oldu dile kolay. Söylenecek çok fazla şey var ama aile her şeydir sloganıyla yola çıktığımız işte aile gibi olma talihini yaşıyorum sizlerle. Eyvallah Çukur. Hakkınız ödenmez" ifadelerini kullandı.

Kubilay Aka, Çukur dizisine veda etti

'HOŞÇA KAL CELASUN!

Çukur dizisinin sosyal medya hesabından da son bölümün ardından Kubilay Aka'ya veda mesajı paylaşıldı. Paylaşıma, "Adın gibi her daim kahraman, yiğit ve cesurdun. Sen hep korudun sevdiklerini, Koçovalılar’ı, Çukur’u. Hoşça kal Celasun. Teşekkürler Kubilay Aka" notu düşüldü.

Kubilay Aka, Çukur dizisine veda etti

Magazin Haberleri Bülteni (18 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet