Cadde Kuruçeşme Açıkhava'da Süperstar izdihamı! 'Starlık sahnede, sonrası sökmez'

Kuruçeşme Açıkhava'da Süperstar izdihamı! 'Starlık sahnede, sonrası sökmez'

21.07.2022 - 11:58 | Son Güncellenme:

Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, dün akşam 'Süperstar' lakaplı Ajda Pekkan’ın sahnesiyle ışıldadı. "Kendime dönüşmeyi bekliyorum. Normal insan gibi yaşamayı çok seviyorum" diyen sanatçı, kendisini yalnız bırakmayan kardeşi Semiramis Pekkan ile şakalaştı.

Kuruçeşme Açıkhavada Süperstar izdihamı Starlık sahnede, sonrası sökmez

Ajda Pekkan’ın yoğun istek üzerine ikinci kez sahne aldığı Kuruçeşme Açıkhava kapasitesinin üstünde ağırladığı müzikseverle hınca hınç doldu. Kendi tasarımı olan kostümüyle sahneye adım atan Ajda Pekkan, spor şıklığıyla göz kamaştırdı. Süperstar muhteşem enerjisiyle ışıldadığı sahnesinde yorumu ve performansıyla bir kez daha kendisine hayran bıraktı.

"EVDE KÖFTE DE YAPIYORUM"

Haberin Devamı

Ajda Pekkan, müzik şölenine zaman zaman sevenleriyle sohbet etmek için ara verdi. 70’li yıllardan beri 'Süperstar' ünvanını hakkıyla taşıyan Ajda Pekkan, çarpıcı açıklamasıyla adeta starlık dersi verdi.

Her defasında heyecanlanıyorum. Ne oluyor bana böyle? Bu konuşmalar klişe gibi gelse de size, gerçekten öyle sabahtan akşama kadar kendime dönüşmeyi bekliyorum. Normal insan gibiyim, evde köfte de yapıyorum. Gerçekten normal insan gibi yaşamayı çok seviyorum. Bütün starlık bu sahnede, sonrası sökmez. Hiç beni öyle sanmayın sakın. Böyle olmak çok güzel çünkü ayrıştırmadığınız zaman şöhretle normal insan olmayı. Gerçekten çok şizofrenik bir olay. Bunu da insan zamanla öğreniyor. Yanımdakiler biliyor, yaşamak ne kadar zor ama bir o kadar değer, o kadar özel, o kadar güzel sizlerle. İyi ki varsınız, çok teşekkürler ediyorum.

Kuruçeşme Açıkhavada Süperstar izdihamı Starlık sahnede, sonrası sökmez

PEKKAN KARDEŞLER GÜLDÜRDÜ: SENİ ÇIKARIP ALACAĞIM BU HAYATTAN!

Süperstar, yıllardır yoğun iş temposunda çalıştığını belirterek, hayranlarıyla uzun uzun dertleşti. Kendisini bu muhteşem gecede yalnız bırakmayan kardeşi Semiramis Pekkan ile aralarındaki espriyi paylaşan 76 yaşındaki şarkıcı, “Bazen benim için hayat hikâyesi yazıyorlar, anlatıyorlar ben de dinliyorum; nasıl bir yaşamım oldu, nasıl bu günlere geldim diye. İşte Amerika’da konser verdi, Paris’te konser verdi. Şunu yaptı, bunu yaptı. Fransızca şarkı söyledi, Almanca söyledi. Başım döndü ben bunları nasıl yapmışım? Deseler ki şimdi bana; bunu yapar mısın? Allah korusun gerçekten mümkün değil, deli gibi hayat ve hâlâ da öyle devam ediyor. Kardeşim arada diyor ki; 'Yüzünü bile göremiyorum'. Facetime yapıyoruz, ben sürekli provadayım, stüdyodayım, oradayım, buradayım.. ‘Seni çıkarıp kurtaracağım bu hayattan’ diyor. Ben kurtaramıyorum kendimi vallahi, birileri beni çekip kurtarsın diye düşünüyorum” sözleriyle güldürdü.

Haberin Devamı

Süperstar Ajda Pekkan’ı kardeşi Semiramis Pekkan’ın yanı sıra Nihat Odabaşı, Erkan Özerman, Fulya Terim, Buse Terim ve Gülşah Saraçoğlu gibi ünlü isimler de yalnız bırakmadı.

Kuruçeşme Açıkhavada Süperstar izdihamı Starlık sahnede, sonrası sökmez


ALKIŞLAR KESİLMEDİ, SAHNEYE DÖNDÜ

Süperstar'ın her tarzdan müziğe yer verdiği geniş repertuarıyla mest ettiği gecenin sonunda sevenleri salonu terk etmedi. Alkışların kesilmemesi üzerine sahneye siyah şalvar pantolonu, beyaz gömleği ve sandaletleriyle geri dönen usta sanatçı, dört şarkı daha seslendirerek, tam üç saat sahnede kaldı.

Kuruçeşme Açıkhavada Süperstar izdihamı Starlık sahnede, sonrası sökmez