Geri Dön

Kuruçeşme'de Cem Adrian gecesi

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri’nde önceki akşam Cem Adrian, müzikseverlerle bir araya gelerek sevilen parçalarını seslendirdi.

Kuruçeşme'de Cem Adrian gecesi

Sahneye 'Sen Benim Şarkılarımsın' isimli parçasıyla çıkan Cem Adrian, "Hoş geldiniz. Artık son açık hava konserleri veriliyor. Burada gördüğüm kadarıyla soğuktan korkan insan pek yok. Repertuvarımızda hiç eğlenceli şarkımız yok, eğlenmek için geldiyseniz çok yanlış geldiniz" diyerek seyircisini selamladı.

Gece boyunca 'Herkes Gider Mi', 'Ben Seni Çok Sevdim', 'Tek Başına, Kül' gibi sevilen parçalarını sevenleriyle birlikte söyleyen sanatçı, buğulu sesiyle dinleyicilerini müzikal bir yolculuğa çıkardı.

Sahne performansıyla dinleyiciyi adeta büyüleyen Cem Adrian, tüm şarkılarda müzikseverlerin de kendine eşlik etmesiyle unutulmaz bir geceye imza attı.

Kuruçeşmede Cem Adrian gecesi

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber