Geri Dön

Kuruçeşme'de Gülben Ergen rüzgarı!

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri önceki akşam pop müziğin başarılı ismi Gülben Ergen'i ağırladı.

Kuruçeşme'de Gülben Ergen rüzgarı!

Sahneye ağaçlar içerisinde çıkan Gülben Ergen'in 'Yeşili koruyalım' sloganıyla konsere özel hazırladığı botanik konsepti, seyirciden tam not aldı.

Uzun zamandır büyük bir titizlikle hazırlandığı konserinin ilk yarısında Raisa Vanessa imzalı dore bir elbise giyen Gülben Ergen, güzelliği ile göz kamaştırdı.

Kuruçeşme'ye özel repertuar hazırlayan sanatçı en sevilen şarkılarını kendisini dinlemeye gelen binlerce hayranı ile birlikte söyledi.

Kuruçeşmede Gülben Ergen rüzgarı

'ŞIKIR ŞIKIR' BİR DÜET!
Konserin ikinci yarısında Gülben Ergen'in seyircisine büyük bir sürprizi vardı. 'Şıkır Şıkır' şarkısını söyleyen Ergen'in sahnesine Mustafa Sandal konuk oldu ve ikili muhteşem bir düete imza attı. Gülşah Saraçoğlu imzalı taşlardan oluşan bir elbise giyen Ergen, kostümü ile de 'Şıkır Şıkır'dı.

Kuruçeşmede Gülben Ergen rüzgarı

ERGEN'İN RENKLİ MİSAFİRİ
Seslendirdiği şarkılarla müzikseverleri mest eden Gülben Ergen, seyirciler arasından alıp sahnesine çıkardığı yaşlı teyze ile birlikte 'Haberi Olsun' şarkısını söyleyip dans etti. Ergen, sahnedeki misafiri ile seyircilere renkli anlar yaşattı.

Kuruçeşmede Gülben Ergen rüzgarı

KURUÇEŞME'YE GÜLBEN ERGEN İMZASI
Konser öncesi basın mensupları ile sohbet eden Ergen "Biletli konser başka bir er meydanı o yüzden benim için çok önemlidir. Açıkhava değerli, mekan değerli, seyircisi çok değerli. Böyle mekanları yaşatmamız, ayakta tutmamız gerekiyor. Bu nedenle ki herkesin özen göstermesi gerekiyor..."

"Biz kendi adımıza çok çalıştık, çok özendik. Repertuarımızı yeniledik, orkestramız yenilendi, kostümlerimiz, dekorumuz..." açıklaması ile konserine büyük bir titizlikle hazırlandığını açıklayan Ergen, başarılı performansı ile unutulmayacak bir geceye imza attı.

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber