Geri Dön

Kuruluş Osman Barkın Bey kimdir, nasıl öldü? Barkın'ı oynayan Serdar Özer dizileri ve hayatı...

Barkın Bey ölüyor mu, diziden ayrılıyor mu? Kuruluş Osman dizisinde Barkın karakteri ile seyirci karşısına çıkan Serdar Özer'in dizileri ve hayatına dair detaylar da izleyenlerin aramalarına konu oldu. Kuruluş Osman'da canlandırdığı Barkın Bey'in akıbeti de gündemde yer alıyor. Peki, dizinin Barkın'ı Serdar Özer diziden ayrılıyor mu?

Kuruluş Osman Barkın Bey kimdir, nasıl öldü? Barkın'ı oynayan Serdar Özer dizileri ve hayatı...

Serdar Özer, ATV'nin fenomen dizisi Kuruluş Osman'da Barkın Bey karakterine hayat veriyor. Başarılı oyuncu daha önce de Kıbrıs: Zafere Doğru dizisiyle ekrandaki yerini almıştı. Kuruluş Osman'ın son bölümünde ise Barkın'ın hayatı risktedir. Barkın ölüyor mu, tarihte kimdir?

Barkın Bey'in tarihte hakkında detaylı bilgi bulunmasa da Olcay Hatun’un nişanlısı olduğu biliniyor. Öte yandan Olcay Hatun ise Malhun Hatun’un kuzenidir.

SERDAR ÖZER KİMDİR?

Özer, 21 Ocak 1980 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Girne Amerikan Üniversitesi'nde turizm-otelcilik eğitimi gördü. Oyunculuğa ise 2003 yılında Hekimoğlu dizisiyle başladı. Küçük Kadınlar, Ay Tutulması, Dedemin Dolabı ve Emret Komutanım Yeniden dizileriyle kariyerini sürdürdü. 2014 yılında Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde Maksut karakterini canlandırdı. 2017'de ise Cesur ve Güzel dizisine Savcı Serhat karakteriyle dahil oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber