Geri Dön

Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman başlayacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Her çarşamba reyting ekrana gelen Kuruluş Osman haziran ayında sezon finali yapmıştı. Eylül ayı ile birlikte dizie sezonu start verecek. Bu nedenle dizinin yeni sezon tarihi de araştırılmaya başlandı. Sıklıkla "Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman başlayacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?" sorusu yöneltiliyor.

Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman başlayacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman başlayacak? Eylül ayının yaklaşmasıyla birlikte sıklaştı. Dizinin sıkı takipçileri bugün çarşamba günü olması vesilesiyle yeni bölüm tarihini araştırmaya başladı.

KURULUŞ OSMAN NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kuruluş Osman'ın ne zaman başlayacağına yönelik kanaldan ve yapımcılardan bir duyuru gelmedi. Dizinin yeni sezonunun eylül ayı ortalarında başlaması bekleniyor. Yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmış değil.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Dukas ve ordusunun uç bölgesine gelişiyle kaçınılmaz hale gelen büyük savaş öncesinde Osman Bey, Türkmen beylerinin desteğini arkasına almıştır ve Selçuklu Sultanı Mesud'un söz verdiği gibi ordusuyla gelmesini beklemektedir. Diğer yanda Dukas ve Nikola, uç bölgesindeki Türk varlığını tümüyle bitireceğini düşündükleri büyük muharebe öncesinde tüm hazırlıklarını tamamlamıştır. Bölge tekfularının askerlerinin Dukas'ın birliklerine katılması ile Bizans ordusu devasa boyutlara ulaşır. Büyük savaş öncesi Osman Bey, düşmanın mühimmat koluna yaptığı baskın ile dengeleri değiştirmeyi planlarken, Nikola'nın obadaki ajanı Zoe ise haince planını uygulamaya koyarak Malhun Hatun'u hedef alır. Büyük savaş günü gelip çattığında Konya'dan gelen bir haber tüm dengeleri değiştirecektir... Osman Bey, Malhun Hatun'dan beklediği müjdeyi alır ve hasretle beklediği evladını kucağına alarak büyük bir sevinç yaşar.

 

'Gelinim Mutfakta' bu hafta Safiye Soyman’ın sunumuyla ekrana gelecekKanal D’nin hafta içi her gün ekrana gelen fenomen yarışma programı 'Gelinim Mutfakta', izleyenlere keyifli dakikalar yaşatmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber