Geri Dön

'Kuruluş Osman'ın üçüncü sezonu başlıyor

Başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği, atv’nin sevilen dizisi ‘Kuruluş Osman’ın üçüncü sezon yayın tarihi belli oldu.

'Kuruluş Osman'ın üçüncü sezonu başlıyor

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait, yönetmenliğini Ahmet Yılmaz’ın yaptığı 'Kuruluş Osman' dizisi, 6 Ekim Çarşamba akşamı üçüncü sezonuna başlayacak.

‘Kuruluş Osman’da; Serhat Kılıç, Yıldıray Şahinler, Rüzgar Aksoy, Şeyma Korkmaz, Serdar Kayaokay, Melis Gürhan, Gizem Kala, Can Bartu Arslan, Serhat Parıl, Oğuzhan Karbi, Serdar Akülker, Rıdvan Uludaşdemir, Burak Alp Yenilmez, Recep Çavdar, Yiğit Eser ve Ali Karaağaç sürpriz karakterleriyle seyirci karşısına çıkacak.

"YENİ SEZON EZBER BOZACAK"
Dizinin yapımcısı ve proje tasarımcısı Mehmet Bozdağ, yeni hikayeler, karakterler ve kurulan dünya ile üçüncü sezonda dizinin hikayesinin büyüdüğünü ve tüm ezberleri alt üst edeceklerini söyledi.

Kuruluş Osmanın üçüncü sezonu başlıyor

'Yargı'da Engin'in cinayetindeki şüpheliler artıyor!Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi 'Yargı'nın yeni bölüm tanıtımında; Neva, cinayet şüphelileri arasına giriyor. Ceylin ise Ilgaz’ın savcılıktan istifa ettiğini öğreniyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber