Cadde Kuşum Aydın'dan ayna pozu: Sıfır filtre yemin ederim!

Kuşum Aydın'dan ayna pozu: Sıfır filtre yemin ederim!

06.03.2024 - 10:03 | Son Güncellenme:

Asıl adı Muharrem Aydın Uğurlular olan Kuşum Aydın, son dönemde verdiği kilolar ile adından söz ettiriyor. Daha önce katıldığı bir programda 5 ayda 17 kilo verdiğini söyleyen Kuşum Aydın, "Sıfır filtre yemin ederim" notuyla paylaştığı pozuyla sosyal medyayı salladı.

Kuşum Aydından ayna pozu: Sıfır filtre yemin ederim

Kamuoyunda 'Kuşum Aydın' olarak tanınan Muharrem Aydın Uğurlular son dönemde verdiği kilolar ile adından söz ettirmişti. 5 ayda 17 kilo verdiğini söyleyen Kuşum Aydın zayıflama sırrını da açıklamıştı.

Haberin Devamı

"HAMUR İŞİ VE ŞEKER YOK"

Kuşum Aydın "Artık hayatımda hamur işi ve şeker yok artık bunlarsız bir hayat. Mide balonu yaptırmadım mide ameliyatı da olmadım. 7-8 kilo kaldı" ifadelerini kullanmıştı.

Kuşum Aydından ayna pozu: Sıfır filtre yemin ederim

"İŞLERİME ENGEL OLDU"

Ünlü isim, daha önce katıldığı programda yaptırdığı yüz dolgusundan dolayı yaşadığı pişmanlığı anlatmıştı. 56 yaşındaki şarkıcı, konu hakkında şu ifadeleri kullanmıştı:

Yüzümü yakından çekip internette farklı görüntülerle veriyorlar. Benim bu yüzden televizyon kariyerim bitti. Sanıyorlar ki, estetik doktorlarının kapısında yatıyorum. Yaptırdığım dolgudan dolayı oluşan deformeden dolayı iki tane programım iptal oldu. Paylaştığım fotoğraflarda photoshop kullanıyorum. Bir televizyon programında benim için 'Aydın olmasın' demişler, o estetikleriyle konuşuluyor' demişler. 'İyi tamam olmasın diyorlarsa, olmam' dedim ben de. Ben kendimle barıştım. Bu benim kendimce çektiğim bir ceza. Beş kişi el ele gidip bunu yaptırdık. Onlar benden daha star oldu. Yüzümdeki deformasyon işlerime engel oldu. İnsanlar benim için yapmasaymış diyormuş. Ben aldım zaten cezamı.

Kuşum Aydından ayna pozu: Sıfır filtre yemin ederim

"GÜZEL IŞIK VAR"

Bir dönem yaptırdığı dolgular sonucu yüzünde oluşan deformeler sebebiyle pişman olup, sahnelere küsen Kuşum Aydın bu defa son pozlarıyla sosyal medyayı salladı. Ünlü isim 'Güzel ışık var sıfır filtre yemin ederim' notu ile filtresiz halini paylaştı.

Kuşum Aydından ayna pozu: Sıfır filtre yemin ederim

Kuşum Aydın filtresiz fotoğrafından sonra filtreli halini de paylaştı. Ünlü ismin pozları sosyal medyada gündem oldu.

Kuşum Aydından ayna pozu: Sıfır filtre yemin ederim

Haberin Devamı