Geri Dön

Kutsal Damacana 2: İtmen konusu nedir? Kutsal Damacana 2 oyuncuları

Seri film olan Kutsal Damacana, ikincisi ile de büyük ilgi topladı. Kutsal Damacana 2: İtmen filmi oyucnu kadrosu dikkat çekerken konusu ise güldürmeye devam etti. Peki, Kutsal Damacana 2 filmi ne zaman çekildi?

Kutsal Damacana 2: İtmen konusu nedir? Kutsal Damacana 2 oyuncuları

Kutsal Damacana 2: İtmen'in yönetmenliğini Korhan Bozkurt yürütürken Selin Altınel ve Şenol Zencir de yapımcı olarak görev aldı. filmin başrollerinde ise Şafak Sezer ve Mustafa Üstündağ yer alıyor. İşte, Kutsal Damacana 2: İtmen filmi detayları...Kutsal Damacana 2: İtmen'in yönetmenliğini Korhan Bozkurt yürütürken Selin Altınel ve Şenol Zencir de yapımcı olarak görev aldı. filmin başrollerinde ise Şafak Sezer ve Mustafa Üstündağ yer alıyor. İşte, Kutsal Damacana 2: İtmen filmi detayları...

KUTSAL DAMACANA 2 KONUSU

Fikret birkaç yıl öncesinde Asım ile bir kızın içindeki cinden kurtulmak için çeşitli yollar denemişlerdir. Kız, papaz büyüsünden kurtulduktan sonra Fikret ve Asım'ın yolları ayrılır. Ardından Fikret, bir Budist tapınağında arkadaşı Serkan ile tanışır. Fikret burada ters bir hareket yapınca Serkan ile birlikte tapınaktan atılır ve İstanbul'a geri dönerler. Burada Müjdat ile karşılaşır. Bir sabah Fikret ile Müjdat birtakım eşyalar almak için bir ihaleye giderler. Buradan bir tablo alırlar. Fakat bu tablo lanetlidir ve tablodaki kurt adam Müjdat'a geçer. Daha sonra Müjdat zamanla kurt adama dönüşür ve herkese zarar vermeye başlar. Papaz efendi harekete geçerek Müjdat'ın içindeki kurt adamı çıkartmayı başarır fakat Müjdat ölür.

KUTSAL DAMACANA 2 FİLMİ OYUNCULARI

Şafak Sezer - Fikret

Mustafa Üstündağ - Müjdat

Aydemir Akbaş - Selahattin

Serkan Şengül - Serkan

Yıldırım Memişoğlu - Artin

Ebubekir Öztürk - Güngör

Eriş Akman - Eriş

Tuğba Karaca - Melis

Güzin Usta - Şengül

Dilan Sezer - Makbule

Magazin Haberleri Bülteni (7 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet