Cadde 'Kutsal Damacana' kriz çıkarmıştı! Büşra Pekin'den 'Kolpaçino' hamlesi

'Kutsal Damacana' kriz çıkarmıştı! Büşra Pekin'den 'Kolpaçino' hamlesi

11.01.2024 - 07:05 | Son Güncellenme:

'Çok Güzel Hareketler Bunlar' programı ile şöhreti yakaladıktan sonra birçok dizi ve filmde kamera karşısına geçen Büşra Pekin, bir dönem arasının açık olduğu 'Kutsal Damacana'daki rol arkadaşı Şafak Sezer'in yeni filmi 'Kolpaçino'nun galasında görüntülendi. Tarzıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu, sık sık magazin gündemine geldiği değişimiyle ilgili konuştu.

Kutsal Damacana kriz çıkarmıştı Büşra Pekinden Kolpaçino hamlesi

Şafak Sezer, Mayıs 2020'de yakın arkadaşı Serdar Ortaç'ın Instagram yayınına konuk olmuş, 'Kutsal Damacana' filmiyle ilgili herkesi şaşırtan bir açıklamaya imza atmıştı.

Haberin Devamı

"BÜŞRA VE ERSİN'LE BİR DAHA ASLA ÇALIŞMAM"

İlk başrolüm, hayatımdaki en güzel film. Ömrümün en çok enerjisini buraya verdim. Ne kadar acı; Ersin Korkut ve Büşra Pekin, bir kere bile Kutsal Damacana'da oynadıklarını söylemediler. Onlarla hayatları boyunca bir daha çalışmam. Hiçbir zaman, asla! Onlara hayatları boyunca en güzel hediye verildi. İnsan, 'Kutsal Damacana'da oynadım' diye CV'sine ekler. 'Acaba bir haksızlık mı yaptım?' diye düşünüyorsun. Aksine çok da iyilik yaptım. Ersin tanınıyordu ama Büşra bu filmle şöhret oldu.

Kutsal Damacana kriz çıkarmıştı Büşra Pekinden Kolpaçino hamlesi

"ŞAFAK'LA TELEFONDA KONUŞTUK"

Büşra Pekin, komedyenin kendisini hedef alan sözlerine cevap vermişti: Akşamında telefonda konuştuk. Uzun süredir aramıyor, sormuyoruz diye sitem etmiş. Benim de, Ersin’in de öyle bir tavrımız olmaz. Kutsal Damacana ilk filmimizdi. Severek oynamıştık, ne zaman konusu açılsa güzel bahsettiğimiz bir işti ama hiç konusu açılmadan da başarılarımızdan, işlerimizden bahsetmiyoruz.

Kutsal Damacana kriz çıkarmıştı Büşra Pekinden Kolpaçino hamlesi

Haberin Devamı

FORMUNUN SIRRI

Şafak Sezer'in 'Özgür' karakterine hayat verdiği komedi serisinin son filmi 'Kolpaçino 4 4'lük'ün galası, önceki akşam Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşti. Galaya katılanlar arasında ünlü komedyenin eski rol arkadaşı Büşra Pekin de yer aldı.

Son hali dikkat çeken 41 yaşındaki oyuncu, "İyi beslenmek ve spor... Böylece hem sağlık hem de formunuzu koruyorsunuz. Ben fiziğimi rollere göre değiştiriyorum. 10 kilodan fazla almak istemiyorum" dedi.

Kutsal Damacana kriz çıkarmıştı Büşra Pekinden Kolpaçino hamlesi

"GİZLİ ŞEKER YÜZÜNDEN KİLO VERDİM"

"Rolü için 15 kilo alacağı" haberlerini değerlendiren Büşra Pekin, "Projesine bağlı. Çok Güzel Hareketler Bunlar döneminde ekip olarak çok yemek yiyerek kilo almıştım. Gizli şeker gibi sağlık sorunum oldu. Onlardan kurtulmak için böyle bir yol seçtim. Sağlığımı korayacaksam rol için kilo alırım" şeklinde konuştu.

Kutsal Damacana kriz çıkarmıştı Büşra Pekinden Kolpaçino hamlesi

"ÇALIŞMALARIM DEVAM EDECEK"

Son dönemde kariyeri dışında estetik iddiaları ve imaj değişiklikleriyle de çok konuşulan ünlü isim, "Kendime bakmayı seven biriyim. Bu anlamda çalışmalarım devam edecek" ifadelerini kullandı.

Yazarlar