Geri Dön

Kylie Jenner 600 bin TL’lik ayakkabı koleksiyonunu paylaştı

Kardashian-Jenner ailesinin en küçük üyesi Kylie Jenner, Instagram hesabından yaklaşık 600 bin TL (40 bin dolar) değerinde olduğu tahmin edilen ayakkabı koleksiyonunun bir kısmını paylaştı.

Kylie Jenner 600 bin TL’lik ayakkabı koleksiyonunu paylaştı

'Keeping Up with the Kardashians' isimli reality show’da ailesiyle birlikte yer alan ve her yaptığı hareket olay olan Kylie Jenner, Instagram’daki 321 milyondan fazla takipçisine ayakkabı koleksiyonundan parçalar gösterdi.

Kendi kozmetik firması da bulunan 24 yaşındaki Jenner, halı kaplı zemini çekerek renkli ve uyumlu topuklu ayakkabılarını, stilettolarını, botlarını ve spor ayakkabılarını Instagram hikayesinden yayınladı.

Üç uzun sıranın üzerinde yer alan ayakkabıların çoğu pembe olmakla birlikte, siyah, mavi, mor, yeşil, turuncu, kırmızı ve nötr tonlu çeşitler de bulunuyordu. Tüylerden plastiğe kadar değişen bir malzemeye sahip olan süslü ayakkabılara, çok sayıda tasarımcı markası da eşlik etti.

Kylie Jenner 600 bin TL’lik ayakkabı koleksiyonunu paylaştı

Jenner’ın sahip olduğu geometrik topuklu Dolce & Gabbana rugan sandaletleri 13 bin 500 TL’ye (895 dolar), Jacquemus deri sandaletleri 12 bin 500 TL’ye (860 dolar) ve aynı tasarımcının havlu sandaletleri de 12 bin TL’ye (785 dolar) satılıyor. Ayrıca, Valentino ürünlerinin fiyatları da 14 bin ila 17 bin TL (920-1100 dolar) üzerine kadar değişebiliyor.

EN GENÇ MİLYARDER
Kylie Jenner’ın hikayelerinde en az 40 çift pahalı ayakkabı görünürken bu ayakkabıların tahmini fiyatının ortalama 600 bin TL (40 bin dolar) olabileceği yorumu yapıldı.

2019’da Forbes dergisi, 2019 yılında Kylie Jenner’ı servetini kendi yapan en genç milyarder seçmişti.

İKİ ÇOCUK ANNESİ
2017'de Coachella Müzik Festivali'nde Travis Scott ile aşk yaşamaya başlayan reality show yıldızı Kylie Jenner, 2019 yılında rapçi ile yollarını ayırmıştı. Ünlü çift, 2021 yılında yeniden bir araya gelmişti. Jenner'ın Travis Scott ile 4 yaşında Stormi adında bir kızı ve oğlu var.

Kylie Jenner 600 bin TL’lik ayakkabı koleksiyonunu paylaştı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber