Geri Dön

Kylie Jenner'dan karnı burnunda paylaşım

Dünyaca ünlü şarkıcı Travis Scott ile ikinci çocuklarını kucaklarına almaya hazırlanan Kylie Jenner, 2022'ye hamilelik pozunu paylaşarak girdi. Büyüyen karnını gözler önüne seren ünlü yıldız, yeni yıl dileklerini sıraladı.

Kylie Jenner'dan karnı burnunda paylaşım

Kardashian-Jenner ailesinin en küçük üyesi Kylie Jenner, 2022’ye girerken son halini paylaştı. İkinci bebeğini kucağına almak için gün sayan 24 yaşındaki milyarder girişimci büyüyen karnını gözler önüne serdi.

İkinci bebeğinin her an doğabileceğini belirten ünlü isim, siyah-beyaz fotoğrafına; “Bu yılı ve hayatıma getirdiği müthiş değişimleri hiç unutmayacağım. Yeni yılın hepiniz için aşkla dolu olması için dua ediyorum. Herkesin bu süreçte güvende ve sağlıklı olmasını umuyorum” notunu yazdı.

Kylie Jennerdan karnı burnunda paylaşımEYLÜL AYINDA HAMİLE OLDUĞUNU DUYURDU
30 yaşındaki ünlü rap şarkıcı Travis Scott ile birlikteliğinden üç yaşında Stormi adında kızı olan Jenner, ikinci çocuğuna hamile. Jenner ile Scott, geçen yıl 7 Eylül'de hamilelik haberini duyurdu. Çift, 2017'de Coachella Müzik Festivali'nde başladıkları ilişkilerini bir dargın bir barışık sürdürdüler. 2019'da ayrılan çift, Mayıs 2021’de yeniden barıştı.

Çift birlikteliğini sürdürürken, Scott, Brentwood'daki 23,5 milyon dolarlık evinde yaşamaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber