Geri Dön

Lady Gaga köpekleri için 500 bin dolar ödül koydu

ABD'li şarkıcı Lady Gaga'ya ait üç köpeği gezdiren bakıcının soyguncular tarafından silahla yaralandığı ve ünlü şarkıcının iki Fransız buldog köpeği çalındığı ortaya çıkmıştı. Lady Gaga, çalınan iki köpeğini bulanlara 500 bin dolar ödül koydu.

Lady Gaga köpekleri için 500 bin dolar ödül koydu

Şu sıralar İtalya'da bulunan müzik ve sinema dünyasının ünlü yıldızı Lady Gaga'nın köpeklerini gezdirmekle görevli Ryan Fischer, Los Angeles'a silahlı saldırıya uğradı. Kimlikleri henüz belirlenemeyen iki kişi Fischer'e göğsünden dört el ateş etti. Sonra da iki köpeği çalarak kayıplara karıştı.

Olay önceki gece saat 22:00 sıralarında Batı Hollywood'da meydana geldi. ABD basınına göre Ryan Fischer, Lady Gaga'nın çok sevdiği Fransız üç Fransız buldog köpeği, Koji, Miss Asia ve Gustavo'yu yürüyüşe çıkardı. Fischer köpeklerle birlikte Sienna Bonita Avenue'daki evinin önündeyken olay meydana geldi.

Lady Gaga köpekleri için 500 bin dolar ödül koydu

Hemen hastaneye kaldırılan Fischer'ın sağlık durumunun ciddi olduğu belirtildi. Olay sırasında Lady Gaga'nın Koji ve Gustavo adında iki köpeği çalındı. Ortadan kaybolan Miss Asia ise polis tarafından bulundu.

LADY GAGA 500 BİN DOLAR ÖDÜL KOYDU

Öte yandan Lady Gaga'nın çalınan iki köpeğini getirene 500 bin dolar (yaklaşık 4 milyon TL) ödül vereceği de belirtildi. Ünlü yıldız her üç köpeğini de çok seviyordu. Kimi zaman seyahatlere de onlarla birlikte gidiyordu.

Lady Gaga köpekleri için 500 bin dolar ödül koydu

11 Nisan 2021 Magazin Haberleri Bülteni11 Nisan 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet