Geri Dön

Lady Gaga'dan itiraf: Çekimler bitene kadar psikiyatri hemşirem vardı

'Gucci Ailesi' (House of Gucci) filminde 'Patrizia Reggiani' karakterine hayat veren Lady Gaga, filmle ilgili açıklamalarda bulundu. Ünlü şarkıcı rolün ruh sağlığına olan etkilerinden kurtulmak için çekimler bitene kadar bir psikiyatri hemşiresinden yardım aldığını söyledi.

Lady Gaga'dan itiraf: Çekimler bitene kadar psikiyatri hemşirem vardı

Oscar ve Grammy ödüllü şarkıcı ve oyuncu Lady Gaga, Gucci Ailesi (House of Gucci) filmi çekimlerinde Patrizia Reggiani karakterine hayat verirken bir psikiyatri hemşiresine ihtiyaç duyduğunu açıkladı.

35 yaşındaki ABD'li oyuncu ve şarkıcı, Variety dergisine verdiği röportajda; 'Patrizia Reggiani' karakterini canlandırmasının üzerinde bıraktığı etkileri anlatırken, “Karanlığı eve getiriyordum çünkü Reggiani'nin hayatı karanlıktı” ifadesini kullandı.

'HİÇBİR OYUNCU KENDİNİ BU SINIRA ZORLAMAMALI'
Filmin prodüksiyonundan önce bir ruh sağlığı uzmanı arayışına girdiğini belirten Lady Gaga, “Film çekimleri bitene kadar bir psikiyatri hemşirem vardı. Bunu yapmak zorunda olduğumu hissettim. Benim için daha güvenli olduğunu düşündüm” dedi.

Bunu oyunculuğa olan bağlılığını "yüceltmek" için söylemediğini belirten Lady Gaga, “Bence hiçbir oyuncu kendini bu sınıra zorlamamalı. Ben de hep neden bunu yaptığımı kendime sordum” diye konuştu.

Lady Gagadan itiraf: Çekimler bitene kadar psikiyatri hemşirem vardı

'BİR BUÇUK YIL BOYUNCA REGGIANI GİBİ YAŞADIM'
Lady Gaga, geçen ay Vogue İngiltere'ye verdiği röportajda film süresince yaşadığı psikolojik zorlukları anlatırken, “Role çalışmaya başlayalı üç yıl oldu. Dürüst ve şeffaf olacağım; bir buçuk yıl boyunca Reggiani gibi yaşadım. Dokuz ay aksanlı konuştum. Kameralar kapandığında da bunu asla bırakmadım” demişti.

Ailesinin İtalyan kökeni olan ABD'li sanatçı, Bir anda saçımı boyamak zorunda kaldım ve baktığım her şeyi, dokunduğum her şeyi, parayı nerede ve ne zaman görebileceğimi fark edecek şekilde yaşamaya başladım” diye konuşmuştu.

"Filmi tamamlarken bazı psikolojik zorluklar yaşadım” diyen Lady Gaga, “Otel odamda Reggiani gibi yaşıyor ve konuşuyordum. Sette onun gibi yaşıyor ve konuşuyordum. Bir gün İtalya’da bir şapkayla yürüyüşe çıktığımı hatırlıyorum. Yaklaşık iki ay boyunca hiç yürümemiştim ve panikledim. Film setindeyim zannettim” ifadesini kullanmıştı. 

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber