Geri Dön

Lady Gaga'dan tecavüz itirafı

ABD’li şarkıcı Lady Gaga, 19 yaşındayken bir müzik yapımcısı tarafından tecavüze uğradığını açıkladı

Lady Gaga'dan tecavüz itirafı

Lady Gaga, Oprah Winfrey’in ‘The Me You Can’t See’ (Göremediğin Ben) isimli programın ilk konuğu oldu.

Çok küçük yaşlardan itibaren kendine zarar verdiğini ve ruhsal sorunlar yaşadığını söyleyen Lady Gaga, travmayı şöyle anlattı:
“19 yaşındaydım ve sektörün içindeydim. Bir yapımcı bana ‘Kıyafetlerini çıkar’ dedi. ‘Hayır’ dedim ve gittim. Onlar bana, tüm müzik kayıtlarımı yakacaklarını söylediler ve durmadılar. Bana sormayı bırakmadı ve ben dondum kaldım. Hatırlayamıyorum.”

Gözyaşlarını tutamayan sanatçı, “MeToo hareketini ve insanların anlatarak rahatladığını anlıyorum ama ben öyle değilim. Ben bu insanla asla karşı karşıya gelmek istemiyorum. Sistem çok istismarcı ve tehlikeli” şeklinde konuştu.

Gaga, travmanın etkilerini yıllar sonra yaşadığını, paranoyayla mücadele ettiğini ve bu nedenle çok sayıda turnesini iptal ettiğini şu sözlerle anlattı:
“Kendi vücudumu hissedemiyordum. Önce tam anlamıyla acı hissettim, sonra uyuştum. Haftalarca hasta oldum. Anladım ki yaşadığım acı, o kişinin beni kustuğum ve hasta olduğum için hamile bir şekilde ailemin evinin yolundaki bir köşede bıraktığı acıyla aynıydı. Aylarca o stüdyonun içinde kilitli bir şekilde istismara uğramıştım.”

Şarkıcı, iyileşmesinin 2.5 yıl sürdüğünü ancak hâlâ tetiklenebildiğini de sözlerine ekledi.

Fenomen Mia'yı Seda Sayan'ın ikizi sandılar! 'Kardeşlerimi bulun bana'Gerek özel hayatı gerek paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Seda Sayan, bu kez yaptırdığı estetiklerle adından söz ettirdi. Sosyal medyada, fenomen olan Mia isimli genç kadının Seda Sayan'a benzerliği dikkat çekti. Konuyla ilgili Sayan'dan açıklama geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber