Geri Dön

Lavanta cennetine ziyaret

Pervin Ersoy’un yürüttüğü ‘Her Şehri Ünlülerle Geziyoruz’ projesi, lavanta cenneti Burdur’daydı

Lavanta cennetine ziyaret

Pervin Ersoy’un yürüttüğü ve Rotahane ile Bukla Tur tarafından gerçekleştirilen ‘Her Şehri Ünlülerle Geziyoruz’ projesi kapsamında; Burdur’a seyahat düzenlendi. Gezide Ersoy ve Bilge Kuru’ya, Sümer Ezgü, Seray Sever ve Osman Yeşilbaş gibi isimler eşlik etti. İlk durak, 2 bin 300 yıllık Kibrya Antik Kenti ve Salda Gölü’ydü.
Sırasıyla İnsuyu Mağarası, Burdur Müzesi, Saat Kulesi, Ulu Cami, Taşoda Konağı ve Doğa Tarihi Müzesi’ni gezen ekibin keyfi yerindeydi. Yılın bu zamanı lavanta tarlalarının güzelliği ile bilinen şehirde Rotahane ekibi Lisinia Doğa ve Akçaköy Lavanta Vadisi’nde poz verdi. İkinci gün ise Sagalassos Antik Kenti ziyaret edildi. Burdur seyahati sırasında, şehrin lokal lezzetleri de keşfedildi ve tadım etkinlikleri gerçekleştirildi.

'Masumlar Apartmanı' oyuncuları yeni sezon ilk bölümü birlikte izlediTRT 1’in geçen sezona damgasını vuran dizisi Masumlar Apartmanı, yeni sezon ilk bölümüyle 14 Eylül Salı akşamı izleyici karşısına çıktı. Kadrosuna Melisa Şenolsun'un da katıldığı dizinin ünlü oyuncuları, yeni sezon ilk bölümü hep birlikte izledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner