Geri Dön

Lerzan Mutlu: Yeşim Salkım, Gülben Ergen yüzünden beni sildi!

'Aşk Acısı' albümünden bir şarkıya klip çektiren şarkıcı Lerzan Mutlu, Ali Eyüboğlu ile İlkay Buharalı’nın birlikte hazırladıkları 'Magazin Noteri' programındaki açıklamalarıyla şaşırttı.

Lerzan Mutlu: Yeşim Salkım, Gülben Ergen yüzünden beni sildi!

Lerzan Mutlu, bir ödül töreninde Gülben Ergen ile aynı masada oturduğu ve sohbet ettiği için Yeşim Salkım’ın kendisine “Yazıklar olsun” diye mesaj atıp Instagram’dan engellediğini şöyle anlattı:
"Yeşim Salkım, benim için çok değerlidir. İlk albümümü yapan patronumdur. Gülben’le bir ödül töreninde aynı masada olduğumuzu birileri ona söylemiş. Bana 'Yazıklar olsun' diye bir mesaj atıp Instagram’dan sildi. Beni ilgilendirmiyor, özel problemleri. Küs diye ben de mi küseyim? Programlarımda Gülben’in özel hayatını değil hep sesini eleştirdim. Çok şaşırdım ve üzüldüm Yeşim’in beni engellemesine."

Hakan Ural canlı yayında duygusal anlar yaşadıTürkiye’nin birçok şehrinde orman yangını çıktı. Herkes gelen bu felaket haberleriyle sarsıldı. Siyaset bilimcisi, yazar Süleyman Seyfi Öğün’ün konuyla ilgili kendisine yolladığı mesajı okuyan Hakan Ural, canlı yayında güçlükle konuşabildi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet