Geri Dön

Levent Yüksel'den romantik paylaşım: Güneş ısıtmazsa aşk ısıtır içimizi

Geçtiğimiz yıl Özlem Öztürk ile dünyaevine giren Levent Yüksel, bir süredir eşiyle İzmir'de tatil yapıyordu. Ünlü şarkıcı, sahil kenarında Öztürk ile birlikte çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sundu.

Levent Yüksel'den romantik paylaşım: Güneş ısıtmazsa aşk ısıtır içimizi

Şarkıcı Levent Yüksel, uzun süredir birlikte olduğu Özlem Öztürk ile geçtiğimiz sene sade bir törenle İzmir'de nikah masasına oturmuştu. Mutlu birliktelikleri süren çiftten Yüksel, aşka geldi.

Eşiyle bir süredir İzmir'de tatil yapan 56 yaşındaki şarkıcı, deniz kenarında birlikte çekilen bu fotoğrafı, "Yaz bitse ne olur... Güneş ısıtmazsa aşk ısıtır içimizi" notuyla yayınladı.

Özlem Öztürk de aynı kareyi sosyal medya hesabından paylaştı. Çiftin fotoğrafları kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

Levent Yükselden romantik paylaşım: Güneş ısıtmazsa aşk ısıtır içimizi

"HER GÜNÜ AŞKLA KUTLAYALIM"
Levent Yüksel, geçtiğimiz temmuz ayında eşinin doğum gününü, "Bana her gün yeniden doğduğumu hissettiren güzel karım; bugün senin doğum günün. Hayatımızın son gününe kadar her günü aşkla kutlamak dileğiyle..." sözleriyle kutlamıştı.

Boğaç Aksoy: İki ay içinde geri dönüyorum!Geçtiğimiz mayıs ayında lenf kanserine yakalanan ve kemoterapi tedavisi görmeye başlayan oyuncu Boğaç Aksoy, son sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi. Hastane odasında çektiği videoyu takipçileriyle paylaşan Aksoy, koronavirüse yakalandığı için kök hücre tedavi sürecinin uzadığını söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber