Geri Dön

Leyla Tanlar aylar sonra sosyal medyaya döndü

Ekranlara 2017 yılında veda eden 'Paramparça' adlı diziyle adını duyuran oyuncu Leyla Tanlar, yaklaşık 10 ay sonra sosyal medyaya geri döndü. Tanlar, tatildeki keyifli anlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

Leyla Tanlar aylar sonra sosyal medyaya döndü

'Paramparça' dizisiyle şöhreti yakalayan son olarak 'Ferhat ile Şirin' adlı yapımda rol alan Leyla Tanlar, bir ara sosyal medyayı aktif olarak kullanıyordu. Ancak 4 Eylül 2020'de üniversiteden mezun olduğunu duyurup dijital ortamlardan elini ayağını çekti. 10 ay süren detoks dün bitti.

İki yıldır ekranlardan uzak olan genç oyuncu, tatilden karelerini paylaştı. 1 milyon 300 bin takipçisi Leyla Tanlar'ın dönüşüne çok sevindi.

'Paramparça' ile oyunculuğa adım atan Tanlar, ardından 'Mehmet: Bir Cihan Fatihi', 'Şahin Tepesi' ve 'Ferhat ile Şirin' gibi dizilerde rol aldı.

Leyla Tanlar aylar sonra sosyal medyaya döndü

'Masumlar Apartmanı' oyuncuları yeni sezon ilk bölümü birlikte izlediTRT 1’in geçen sezona damgasını vuran dizisi Masumlar Apartmanı, yeni sezon ilk bölümüyle 14 Eylül Salı akşamı izleyici karşısına çıktı. Kadrosuna Melisa Şenolsun'un da katıldığı dizinin ünlü oyuncuları, yeni sezon ilk bölümü hep birlikte izledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner