Geri Dön

Loris Karius, Ece Sükan uğruna tenisçi oldu!

Beşiktaş'ın çapkın kaleci Loris Karius, aylardır peşinde olduğu Ece Sükan uğruna yeşil sahalarden kortlara transfer oldu. Kendisinden 16 yaş büyük stil danışmanının antrenman yaptığı otelde aynı hocadan ders almaya başlayan Alman file bekçisi (25), Sükan’la tanıştı ama hedefine ulaşamadı.

Loris Karius, Ece Sükan uğruna tenisçi oldu!

Türkiye'ye geldiği günden beri özel hayatı ve yakışıklılığıyla gündem olan Loris Karius, geçtiğimiz aylarda bir mekanda gördüğü Ece Sükan'a hayran kalmıştı. Güzel stil danışmanıyla tanışmak için araya aracı sokan çapkın kaleci, hatta Sükan'a "Stil danışmanım olur musun?" teklifi bile yapmıştı. Takvim Gazetesi'nin haberine göre; bu teklifi geri çevrilen 25 yaşındaki kaleci, pes etmedi ve bu kez farklı bir yol denedi.

Karius, Ece Sükan'ın özel hocayla tenis oynadığını öğrenince harekete geçti. Yakışıklı kaleci, Sükan'ın haftanın 3 günü Swissotel The Bosphorus'ta tenis oynadığını öğrenince yeşil sahalardan kortlara transfer oldu.

SÜKAN'A KARTAL PENÇESİ!
Yıldız kaleci, aynı eğitmenden ders aldığı Ece Sükan'la geçtiğimiz haftalarda tanışmayı başardı. Ancak Loris, aylardır peşinden koştuğu 41 yaşındaki eski mankenin kalbini çalmayı başaramadı.

Magazin Haberleri Bülteni (24 Şubat 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet