Geri Dön

Masal gece

Zorlu PSM’de önceki akşam bir araya gelen İstanbul cemiyet hayatının seçkin isimleri, müzikli bir İran yolculuğu yaşadı.

Masal gece

Yazar Shahzadeh N. İgual’ın Kültür Dönüşüm Derneği yararına tasarlayıp yönettiği ‘Bir Gecede Binbir Gece’ etkinliğine, Alara Mildon, Aydın Harezi, Sibel Kerimoğlu, Serpil Sarıkatipoğlu da katıldı.
Kendi dallarında başarılı İranlı müzisyenlerin eşlik ettiği birinci perdenin ardından konuklar, ikinci perdede Şems ile Mevlana’nın karşılaşmasından Şems’in ölümüne kadar giden büyüleyici bir yolculuğa çıkarıldı. Zafer Kozanoğlu’nun başkanlığının yaptığı Kültürel Dönüşüm Derneği, geceden elde edilen geliri ‘Yenidoğanlara Nefes Almak’ bütçesine aktardı.

Masal gece

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber