Cadde Masterchef All Star bir eleme adayı daha belli oldu! 'Yarışmanın en can alıcı kısmına başlıyorsunuz'

Masterchef All Star bir eleme adayı daha belli oldu! 'Yarışmanın en can alıcı kısmına başlıyorsunuz'

24.09.2023 - 00:15 | Son Güncellenme:

Masterchef All Star'da bir eleme adayı daha belli oldu. Şef Hüseyin Kankaya'nın konuk olduğu programda yarışmacılar deniz ürünlerinden taco yaptı. Şef Hüseyin Kankaya'nın tabağını yapamayanlar bir diğer etaba geçti. Somer Şef haftaya birincilerin geleceğini belirterek, 'Yarışmanın en can alıcı kısmına başlıyorsunuz'" dedi. İşte Masterchef All Star'da ekrana gelen son bölümde yaşananlar...

Masterchef All Star bir eleme adayı daha belli oldu Yarışmanın en can alıcı kısmına başlıyorsunuz

Masterchef All Star'da kırmızı ve mavi takım kıyasıya mücadele etti. Dokunulmazlık oyunlarının ardından iki takımdan da eleme adayları belli olmuştu. Bu haftanın eleme adayları olarak; Kerem, Barbaros, Sefa, Dilara, Azize ve Sergen çıkmıştı. Ekrana gelen son bölümde geri kalan yarışmacılar eleme adayı olmamak için ter döktü.

Haberin Devamı

Yarışmacılar ilk olarak Şef Hüseyin Kankaya'nın deniz ürünlerinin yer aldığı taco tabağını yaptı. Ürünü yapan yarışmacılar daha sonra tadım için tabaklarını şeflere sundu. Gecenin en iyi tabağını Tahsin yaptı. İlk turdan yukarı çıkan ve bu hafta eleme adayı olmaktan kurtulan isimler Tahsin'den sonra şöyle sıralandı: Tolga, Batuhan, Ayaz, Alican ve Hasan.

Masterchef All Star bir eleme adayı daha belli oldu Yarışmanın en can alıcı kısmına başlıyorsunuz

Somer Şef, "Yarışmanın en can alıcı kısmına başlıyorsunuz, önümüzdeki hafta birincilerimiz geliyor" dedi.

İKİNCİ TURA GEÇİLDİ

Yarışmacılar ikinci turda şeflerin sevmedikleri meyvelerden tabak yaptı. Mehmef Şefin kivi, Somer Şefin elma, Danilo Şefin mandalina sevmediği öğrenildi. Yarışmacılar daha sonra şeflerin sevmediği ürünleri bilmeden seçti ve yaratıcı tabaklar çıkarmaya çalıştı. Yarışmadan birinci Kıvanç çıkarken son ikiye kalan isimler Tanya ve Esra oldu.

Haberin Devamı

Masterchef All Star bir eleme adayı daha belli oldu Yarışmanın en can alıcı kısmına başlıyorsunuz

ELEME ADAYI AÇIKLANDI

Masterchef'in son eleme adayı Tanya oldu.