Cadde Masterchef All Star eleme adayı belli oldu! Şampiyonlar son ikiye kaldı

Masterchef All Star eleme adayı belli oldu! Şampiyonlar son ikiye kaldı

01.10.2023 - 00:14 | Son Güncellenme:

Masterchef All Star'da bir eleme adayı daha belli oldu. Hafta boyunca devam eden dokunulmazlık mücadeleleri sonrası yarışmacılar bugün bir kez daha eleme adayı olmamak için yarıştı. 2 etaplı mücadele sonrası bir eleme adayı daha açıklandı.Öte yandan geçtiğimiz sezonlarda yer alan şampiyonların son ikiye kalması dikkat çekti.

Masterchef All Star eleme adayı belli oldu Şampiyonlar son ikiye kaldı

Masterchef All Star'da geçtiğimiz hafta boyunca yapılan dokunulmazlık oyunları sonrası eleme adayları belli olmuştu. Masterchef'in bu hafta eleme adayları; Tanya, Barış, Kıvanç, Esra, Batuhan ve Eren olmuştu. Yarışılan son oyunla birlikte bir eleme adayı daha belli oldu.

Haberin Devamı

TESTİ KEBABI YAPTILAR

Yarışmacılar eleme adayı olmamak için ilk önce testi kebabı yaptı. Testi kebabını en başarılı yapan yarışmacı Hasan oldu. Hasan'dan sonra Ayaz, Barbaros, Cemre, Sergen, Eda ve Tolga testi kebabını başarılı yaparak gelecek haftaya kaldılar. Kalan yarışmacılar eleme adayı olmamak için ikinci turda mücadele etti.

Masterchef All Star eleme adayı belli oldu Şampiyonlar son ikiye kaldı

ŞEFLERİN EN SEVDİĞİ ÇORBALARI

Kalan yarışmacılar daha sonra stüdyoya geldi. Önlerinde 3 kutu olan yarışmacılar şeflerin sevdiği çorbalardan birini yaptılar. Somer Şefin en sevdiği çorba etli bamya çorbası olurken Danilo Şef soğan çorbası, Mehmef Şef ise yüksük çorbasını sevdiğini açıkladı. Dilara soğan çorbası Metin ve Kerem yüksük çorbası Alican, Azize ve Uğur etli bamya çorbalarını yaptılar.

Haberin Devamı

Gecenin en başarılı çorbasını Azize yaptı. Kerem, Dilara ve Alican yeni haftaya kalan diğer isimler oldu.

ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Son ikiye ilk sezonun şampiyonu Uğur ve son sezonun şampiyonu Metin kaldı. Eleme adayı ise Uğur oldu.