Geri Dön

MasterChef Ateş kim? Mert Ateş Durukan kaç yaşında, nereli, elendi mi?

MasterChef yarışmasına yedeklerden dahil olan Ateş Durukan, 18 yaşında ve yarışmanın en genç ismi. MasterChef Ateş, yarışmaya İzmir'den katılıyor ve küçük yaşlardan itibaren mutfağa karşı ilgisi olduğunu belirtiyor. Peki, MasterChef Ateş Durukan aslen nereli?

MasterChef Ateş kim? Mert Ateş Durukan kaç yaşında, nereli, elendi mi?

MasterChef 2021 sezonunda başarısı ile dikkat çeken yarışmacılardan biri de 18 yaşındaki Ateş Durukan oldu. Annesine sık sık yemek yaptığını ifade eden MasterChef Ateş, şeflerden üç evet alarak bir üst tura çıkmıştı. İşte, Ateş Durukan'ın hayatı hakkında detaylar...

MASTERCHEF ATEŞ KİMDİR? 

Mert Ateş Durukan, 18 yaşında ve yarışmaya İzmir'den katılıyor. Lisede aşçılık bölümü okuyan Masterchef Ateş, annesi ile ayrı bir eve geçtiği 9-10 yaşlarında annesi işten gelene kadar yemekleri hazırladığını belirtiyor. 

Durukan, ailenin tek çocuğu. Annesi muhasebeci, babası ise turizm sektöründe çalışıyor. Somon yemeği yaparak şeflerin karşısına çıkan Mert Ateş Durukan, üç evet alarak sonraki tura geçmeyi başardı.

 

 

 

 

 

 

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber