Geri Dön

MasterChef Barbaros kimdir? Barbaros Yoloğlu nereli, kaç yaşında? MasteChef Barbaros biyografisi...

MasterChef Türkiye 2020 yarışmasıyla tanınan Barbaros Yoloğlu hayatı, son günlerin aranan konularından oldu. Samsun'da doğan yarışmacı, MasterChef'in iddialı isimlerinden biridir. Peki, MasterChef Barbaros Yoloğlu kim?

MasterChef Barbaros kimdir? Barbaros Yoloğlu nereli, kaç yaşında? MasteChef Barbaros biyografisi...

Barbaros, MasterChef'in son beş yarışmacısı arasında yer alıyor. Finale adını yazdırmak isteyen yarışmacı, Bodrum'da aşçılık yapıyor ve yarışmaya da yine Bodrum'dan katılıyor. 2020 MasterChef kadrosunda en çok beğenilen isimlerden. Barbaros Yoloğlu boyu ve kilosu da merak konusu. İşte, detaylar...

MASTERCHEF BARBAROS KİMDİR?

Barbaros, 26 yaşında ve Samsun'un Alaçam ilçesinde dünyaya geldi.  Liseye başlayana dek güreş ve farklı spor dalları ile ilgilenen yarışmacı, güreşi bıraktıktan sonra Turizm Lisesi’ne gitmeye karar verdi. Bir süre turizm bölgelerinde stajyer olarak çalıştı, ardından üniversite eğitimini almak için gittiği Erzurum’da, uzun bir süre çalışma hayatına devam etmedi. Yaklaşık 2 sene önce is mutfakta çalışmaya başladı ve sonrasında 2020 MasterChef Türkiye ayrışmasına katıldı. 

Barbaros Yoloğlu 1.80 boyunda ve 78 kilodur.

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber