Geri Dön

MasterChef Barbaros Yoloğlu kimdir, kaç yaşında? Barbaros Yoloğlu biyografisi

Son haftalarda eleme potasında sıkça yer alan isim olan Barbaros Yoloğlu geçtiğimiz haftada kaybedilen ilk takım oyunun ardından potaya giden ilk isim olmuştu. Bu hafta potaya giden isimler arasında Eray'ın ardından potadan çıkan ikinci isim olan Barbaros Yoloğlu son 9'a kalmayı başarmıştı. Peki Barbaros Yoloğlu kimdir?

MasterChef Barbaros Yoloğlu kimdir, kaç yaşında? Barbaros Yoloğlu biyografisi

Son üç haftadır aralıksız olarak potada yer alan isim olan Barbaros Yoloğlu kimdir sorusu MasterChef yarışmasının takipçileri tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Kırmızı takım kaptanı Emir Elidemir tarafından takıma alınan ilk isim olan Barbaros Yoloğlu bu hafta nasıl bir performans sergileyecek büyük merak konusu. İşte Barbaros Yoloğlu hakkında merak edilenler...

BARBAROS YOLOĞLU KİMDİR?

Samsun’un Alaçam ilçesinde doğan Barbaros Yoloğlu, liseye başlayana dek güreş ve farklı spor dalları ile yakından ilgilenmiştir. Güreşi bıraktıktan sonra Turizm Lisesi’ne gitmeye karar veren Yoloğlu, bir süre turizm bölgelerinde stajyer öğrenci olarak çalışmış; ardından üniversite eğitimini almak için gittiği Erzurum’da, uzun bir süre çalışma hayatına devam etmemiştir.

2 sene önce tekrar mutfakta çalışmaya başlayan Barbaros Yoloğlu, kariyer planlarını gerçekleştirmek ve hedeflediklerini elde etmek için MasterChef’e başvurmuş, ana kadroya dâhil olmaya hak kazanarak, bu sezonun 16 yarışmacısından biri olmuştur.

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber