Geri Dön

MasterChef bu akşam yok mu? MasterChef Türkiye yeni bölüm ne zaman?

Lezzet yarışma programı MasterChef Türkiye 2021 sezonu haftanın yedi günü yeni bölümleri ile sevenleri karşısına çıkıyor. Yarışmada ana kadro tamamlandı ve takım oyunlarına geçildi. 26 Ağustos yayın akşında değişiklik oldu. Peki, MasterChef yeni bölüm ne zaman, bu akşam var mı?

MasterChef bu akşam yok mu? MasterChef Türkiye yeni bölüm ne zaman?

TV8'in en çok takip edilen şef yarışması MasterChef, yeni bölümleri ile izleyeni ekrana kitliyor. 16 yarışmacı, şampiyonluk için mücadelesin başladı. 26 Ağustos TV8 yayın akışında MasterChef Türkiye 2021 yayın saati farklı şekilde yer aldı. Avrupa Ligi play-off turu karşılaşmaları nedeniyle yarışma programının saati değişti. 

MASTERCHEF BU AKŞAM YOK MU? 

Kırmızı ve mavi takım, ikinci dokunulmazlık oyunu ardından bugün ilk MasterClass için ekranda yerlerini alacak. Saat 19:00'da yayımlanacak HJK Helsinki - Fenerbahçe Avrupa Ligi play-off mücadelesi nedeniyle yarışmanın saati ileri bir zaman ertelenmiş oldu. 

MasterChef Türkiye 26 Ağustos Perşembe akşamı maçtan ötürü saat 21:00'de seyirci karşısında olacak. 

Celil Nalçakan ile Seçil Gür aşk mı yaşıyor? İddialara yanıt geldiGeçtiğimiz aylarda kendisi gibi şarkıcı Serdar Ortaç'la ilişkisini noktalayan Seçil Gür'ün yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Gür'ün ünlü oyuncu Celil Nalçakan'a gönlünü kaptırdığı ileri sürülmüştü. Nalçakan, hakkındaki haberlere sosyal medya hesabından yayınladığı video ile yanıt verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber