Geri Dön

MasterChef Burcu kimdir? Burcu Önal kaç yaşında, nereli, evli mi?

Burcu Önal, MasterChef 2021 yarışmasında ana kadroda yarışan isimler arasında. Uzun süre Asya'da yaşan yarışmacı, Asya yemekleri konusunda iddialı. İbrahim Önal ile evlidir. Peki, MasterChef Burcu Önal aslen nereli?

MasterChef Burcu kimdir? Burcu Önal kaç yaşında, nereli, evli mi?

MasterChef Türkiye 2021 yarışması 16 kişilik ana kadro ile başlıyor. Burcu Önal da bu kadro arasında yerini aldı. Tabakları ile şefleirn dikkatini çeken MasterChef Burcu, aslen Diyarbakırlı olduğunu ifade ediyor. İşte, Burcu Önal hakkında... 

MASTERCHEF BURCU ÖNAL KİMDİR? 

Burcu Önal, İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde 1986 yılında dünyaya geldi. 15 sene Asya’da yaşayan Önal, küçük yaşlarda Filipinli bir ailede sonrasında da Çinli bir ailede büyüdü. Aslen Diyarbakırlı olan yarışmacı, İbrahim Önal ile evlidir.

Zamanla kendisini geliştirdiğini ifade eden Burcu Önal tüm Asya yemekleri ve mantı yemeklerine hakim olduğunu ifade etti. Uzun süre Japon yemekleri ile alakalı ayrıntılı eğitimler aldı. Yurt dışında gemilerde garsonluk yaptı. Sonrasında yemek geliştiriciliği ve yemek öğretmenliği yapmaya başladı. Yakın zamanda İstanbul Tarlabaşı’nda Sini Ethnic isimli Asya yemeklerinin yapıldığı bir restaurant açtı.

2020’de MasterChef’in elemelerine katılan Burcu Önal, Çin Mantısı yaparak ilk turda başarılı oldu. Ancak yarışmacı üçlü eleme turunda sufle yaparken Walison’a yardım ederek elenmişti.

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber