Geri Dön

MasterChef Burcu kimdir? MasterChef 2021 Burcu Önal kaç yaşında, nereli, evli mi?

Burcu Önal, MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında dikkat çekiyor. Ajda Pekkan ile olan anısını anlatan yarışmacı, ana kadro için mücadele ediyor. Yemek geliştiriciliği yaptığını belirten MasterChef Burcu aslen nereli?

MasterChef Burcu kimdir? MasterChef 2021 Burcu Önal kaç yaşında, nereli, evli mi?

MasterChef'te ana kadro yarışı sürüyor. Burcu Önal ise yarışmada ana kadro için en iddialı isimler arasında bulunuyor. Çıkardığı tabaklar jüri tarafından büyük oranda beğenilse de ufak hatalar nedeniyle ana kadro şansını birkaç kez kaybetti. İşte, Burcu Önal hakkında detaylar...

MASTERCHEF BURCU KİMDİR? 

MasterChef Burcu Önal aslen Diyarbakırlıdır. İbrahim Önal ile evli olduğu bilinen yarışmacı, Asya'dan yarışmaya katıldığını belirtiyor. Mesleği ise yemek geliştiriciliktir. MasterChef Burcu 34 yaşındadır. 

Önal, İstanbul’un Beyoğlu'nda 1986 yılında dünyaya geldi. 15 sene Asya’da yaşayan yarışmacı kendini bildi bileli hep mutfakta yer aldı. Japon yemekleri ile alakalı ayrıntılı eğitimler aldı. Uzun yıllar yurt dışında gemilerde garsonluk yaptı. Sonrasında yemek geliştiriciliği ve yemek öğretmenliği yapmaya başladı.

 Yakın zamanda İstanbul Tarlabaşı’nda Sini Ethnic isimli Asya yemeklerinin yapıldığı bir restaurant açtı.

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber