Geri Dön

Masterchef Cemre kimdir? Cemre Uyanık kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Masterchef 2019 şampiyonu ise Cemre Uyanık gündeme geldi. Survivor 2021 yarışmasında konuk olarak yer alan Cemre'nin yaşamı merak konusu oldu. İşte Masterchef Türkiye 2019'un şampiyonu Cemre Uyanık'ın yaşamı...

Masterchef Cemre kimdir? Cemre Uyanık kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Cemre Uyanık, 2019 MasterChef'te yer alarak adından söz ettirdi. Yemeklerindeki lezzet ve yaratıcılık nedeniyle yarışmada öne çıkmıştı. Masterchef 2019 şampiyonu ise Cemre Uyanık olmuştu. Peki Masterchef Cemre kimdir?

MASTERCHEF 2019 ŞAMPİYONU CEMRE UYANIK KİMDİR?

MasterChef Cemre Uyanık, 1992 yılında doğdu. Şanlıurfalı olan Cemre Uyanık, üniversite eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Konaklama Yönetimi bölümünde aldı.

MasterChef Cemre, 2017 yılında 5 ay boyunca ABD'de bir restoranda görev aldı.

Daha sonra yine ABD'de bir Fransız restoranda stajına devam eden Cemre, 2018 yılında New York'ta farklı bir restoranda parti şefi olarak girmiş ve 11 ay boyunca çalıştı.

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber