Geri Dön

MasterChef Dilara kim? Dilara Başaran kaç yaşında, nereli?

Dilara Başaran, MasterChef'te üçüncü ana kadroya geçen isim oldu. İlk 6 kişi arasından en iyi yaratıcı tabağı çıkararak MasteChef Türkiye 2021'in yarışmacısı oldu. Peki, MasteChef Dilara kaç yaşında, nereli?

MasterChef Dilara kim? Dilara Başaran kaç yaşında, nereli?

MasterChef yarışmasında başarısıyla kısa sürede adından söz ettiren Dilara Başaran, son ikiye kaldı ve ardından jürinin kararı ile MasterChef Türkiye 2021 ana kadroda yarışmaya hak kazandı. Dilara Başaran kim sorusu da böylece gündeme geldi.

MASTERCHEF DİLARA KİMDİR?

Başaran, 24 yaşında ve turizm lisesinde okurken staj yapmaya başladı. O yıllarda mutfağa ilgisi arttı. Tavada levrek yapan genç yarışmacı, jüri üyeleri etkilemeyi başardı ve bir üst tura çıkmaya hak kazandı. Yemeğe olan aşkının onu öne çıkaracağını ve kendisine yarışmayı kazandıracağını düşünen Dilara Başaran, Instagram hesabında ortaya çıkardığı tabakları paylaşıyor. Instagram hesabı ise @dilarabasarann

İbrahim Tatlıses 12 yıl sonra sahnedePoll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri'nde İbrahim Tatlıses heyecanı yaşanıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber