Geri Dön

MasterChef eleme adayı kim oldu? MasterChef Türkiye yeni bölümde sinirler geriliyor...

MasterChef Türkiye hız kesmeden devam ediyor. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde kalan 6 yarışmacı Konya'da dokunulmazlık mücadelesi verecek. Peki, bu akşamki dokunulmazlık oyununu hangi takım kazanacak? Eleme potasında kimler olacak?

MasterChef eleme adayı kim oldu? MasterChef Türkiye yeni bölümde sinirler geriliyor...

TV8'in efsane yarışması MasterChef Türkiye yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde yarışmacılar ve şefler Konya'ya gidiyor. Konya'da han içerisinde yemek yapacak olan yarışmacılar dokunulmazlık mücadelesi verecekler.

MASTERCHEF TÜRKİYE YENİ BÖLÜM FRAGMANI

MASTERCHEF ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef Türkiye'nin 10 Aralık'ta yayınlanan son bölümünde mavi ve kırmızı takımlar arasında oynanan dokunulmazlık mücadelesinde kazanan taraf kırmızı takım olmuştu. Barbaros, Serhat ve Sefa'nın yer aldığı mavi takımda. Dokunulmazlığı alan isim Serhat olurken, eleme potasına adını yazdıran isim Sefa oldu.

Arda Türkmen ve Melodi Erbirliler'in düğününde panik anları! Gelinliğin üzerine maytap düştüÜnlü şef Arda Türkmen, bir süredir birlikte olduğu fenomen Melodi Erbirliler ile dün akşam görkemli bir törenle dünyaevine girdi. Gelin ve damadın maytapla karşılandığı anlarda talihsiz bir olay yaşadı. Elindeki maytabı düşüren fenomen Sibil Çetinkaya, gelinlik yanmadan maytabı aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber